0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Ankara anahtarcılar odası çilingir İletişim numarası 05376649919

Çilingir

Ankara anahtarcılar odası çilingir İletişim numarası 05376649919

Ev,Oto,Kasa,Kapı Açma Ve Kilit Değişimi İçin
24 Saat Tıkla Ara;

03124795559  05376649919 

Öncelikle güvenliğiniz için Anahtarcılar odası üyesi bir çilingir araması yapıp wep sitemizi ziyeret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firmamız Ankara Anahtarcılar odasının 0479 no lu üyesidir. Bu durum da firmamızdan hizmet alarak güvenli bir şekilde işlem yaptırabilirsiniz.

Daha fazlası ile firmamız güven sağlamanız için web sitemizin menü kısmında ki çilingir yetki belgesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Peki neden anahtarcılar odası üyesi bir çilingirler hizmet almalısınız?

Oda üyesi çilingir otomatik olarak vergi mükellefidir ve gerektiğinde tüm bilgilerine oda üye numarasından veya telefon numarası üzerinden ulaşılır.

Ayrıca oda üyesi bir çilingir oda yönetiminin belirlediği kriterlere göre işlem yapar.

Oda üyesi bir çilingir’in kapı açma işlemlerinde gerek gördüğü takdirde hazırladığı bir tutanağı bulunmaktadır. Bu tutanak kapıyı açtıran kişinin bilgilerini içerir.

Olası bir yasa dışı kapı açma işleminde bu tutanak mahkemelerde kullanılır.

Oda üyesi bir çilingir, fiyatlandırma konusunda oda yönetiminin belirlediği fiyatların dışına çıkamaz aksi durumda yine oda yönetiminin yaptırımlarına maruz kalır.

Oda üyesi bir çilingir mesleki yeterlilik konusunda uzmandır kapınıza işlem sırasında herhangi bir hasar vermez, gerek görülmediği takdirde kapı kilidinizi kırmaz.

 

 

Yorum Yok

Bir yorum yapın.

TIKLA, ÇİLİNGİRİ HIZLI ARA >>