0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Ankara Oto Kontak Tamiri 03129110672

Ankara Oto Kontak Tamiri 03129110672

Ankara oto kontak tamiri için
24 Saat Tıkla Ara;

Oto kontak tamiri ustasının direkt telefon numarası: 

Bekir usta; 03129110672

 

 

Firmamız, Ankara’ oto kontak tamiri için tüm marka model araçları kapsayan uzman ustaları ile hizmetinizdedir.

Oto kontak anahtarcısı;

Oto kontak tamir işleri, anahtarcı sektörünün yapması gerektiği işler arasında olmasına rağmen Ankara oto kontak tamiri yapabilen anahtarcı sayısı oldukça azdır. Günümüzde anahtarcılar çırak bulamadığından, oto kontak tamiri yapabilen usta sayısı gün geçtikçe azalmaktadır.Çağımızın çilingirleri, neredeyse her kilide göre uyarlanmış ve kalıplaşmış maymuncuklar ile genellikle ev kapısı açma yolunda ilerlemektedir. Oysa ki, artık neredeyse tüm aile bireylerine bir adet araba sayısına erişilmiş ve kontak arızaları da sık sık karşımıza çıkmaktadır.

 

Oto kontak arızası talep gören yerler;

Araba kontak arızaları ne zaman nerede karşımıza çıkacağı belli olmamaktadır. Bu nedenle tüm semtlere, hatta işsiz bir ormanlık alanlara dahi servis verebilen mobil oto kontak tamircileri olması gerektiği hususu aşikardır.Anahtarcı sektöründe, zamanın sizin için nedenli değerli olduğunu bilen profesyonel firmalara ve Ankara’da oto kontak tamircileri  konusunda hızlı servis verebilen, çoklu usta ile çalışan ve sistematik bir şekilde iş planlaması yapan yetkinlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Oto kontak arızaları için kimler tercih edilmelidir?

Oto kontak sorunlarında ilk akla gelen yer yetkili servisler olsa da, aslında bu durumun, uzun zaman ve fazla maliyet getirdiği göz ardı edilmemelidir zira Ankara oto kontak tamirciği yapan anahtarcılar, yetkili servislerden hem daha ucuz, hem de kısa zamanda sorunu çözmektedirler.

 

Güvenliğiniz için yetkili çilingir;

Bir araba kontak tamiri yapabilen çilingir ustası, mutlaka yetki belgeli ve tüm sertifikalara sahip olmalıdır.

Firmamız, Hemen Çilingir ismi ile Ankara’da anahtar ile ilgili her türlü aksaklıkları çözülmeyecek donanımlı ustalara sahiptir. Ankara merkez ve tüm ilçelerine oto kontak tamiri servisi veren yetkin ustalarımız ile 7/24 yanınızdadır.

iletişim  05376649949

Ankara otomobil kontak arıza servisi

Ankara direksiyon kilitleme arıza servisi

Makale yazarı; Murat Tekin

Mesleği: Çilingir

Pozisyon; İşletmeci, Çilingir

Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.