0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Kızılay Çilingir Anahtarcı 05376649919

Kızılay Çilingir Anahtarcı 05376649919

Ev,Oto,Kasa,Kapı Açma Ve Kilit Değişimi
24 Saat Tıkla Ara;Çilingir 15 Dk da Kızılay 7/24 çilingir numarası:

Çilingir’i hızlı ara: 03129110672

 

 

Kızılay çilingir olarak Türkiye’nin başkenti olan Ankara’nın Kızılay semtinde hizmet vermekte olan bir çilingir firmasıdır. Kızılay çilingirde verdiğimiz hizmet kaliteli ve sertfikalı olduğu için yeterince güvenlikli bir çilingir firmasıyız.

 

Kızılay anahtarcı olarak verdiğimiz hizmetlerden bazıları kapı açma, göbek değişimi, kumanda kapıları, garaj kumanda tamir ve bakımı, merkezi kilit, cam kaldırma , isimli anahtarlık, stp kilit ,akıllı kilit ,oto kumanda, yale kasa anahtarcı, slot kolay anahtar hizmeti vermekteyiz.Ayrıca Kızılay çilingir olarak yuma kilit, kale kilit, yale kilit ve mul-t-lock ürünlerinin özel yetkili satış servisidir.

 

Kızılay anahtarcı aynı zamanda oto çilingir servisi vermektedir.Eskiyen kumandalarınızı yıpranan kumandalarınızı kısa süre içerisinde değiştirip güvenliğiniz için eski kumandalarınızın hafızasını silmekteyiz.

 

Kızılay oto anahtarcı her marka aracın kapısını açmakla beraber araca hasar vermeden bu işlemi yapar oto çilingir aynı zamanda immobilizer sistem ile de ilgilenmektedir.Kızılay çilingir dierre kapı kilitleri, Ankara çelik kapı kilitlerini kasaya hasar vermeden açmaktadır.Kızılay çilingir 7/24 hızlı servisi ile hizmetinizdedir.Acil çilingir için bizi arayabilirsiniz.Daha fazla bilgi ve fiyat için Kızılay çilingir’i arayabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir yorum yapın.

TIKLA, ÇİLİNGİRİ HIZLI ARA >>