0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Dikmen Çilingir Anahtarcı 05376649919

Dikmen Çilingir Anahtarcı 05376649919

Ev,Oto,Kasa,Kapı Açma Ve Kilit Değişimi İçin
24 Saat Tıkla Ara;

 

03124795559  05376649919

 

Dikmen çilingir Ankara’nın dikmen bölgesinde hizmet vermektedir ve merkez adresi dikmen de bulunmaktadır.

Dikmen çilingir bir çok çilingir firmasının yanı sıra müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.Dikmen çilingir kale kilit,yale kilit,yuma kilit ,mul-t-lock firmalarının özel yetkili satış servisidir aynı zamanda akıllı kilit ve stp kilitle ev,işyerleri ve apartmanlarınızın güvenliğini sağlamaktayız.Dikmen anahtarcı da kapı açma,göbek değişimi  işlemleri kasaya hasar vermeden tecrübeli elemanlarımız ile güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Dikmen oto çilingir her marka aracın kapısını araca zarar vermeden açmaktadır.Oto çilingir firmamız anahtar kopyalama yedekleme işlemleri ve kumanda kopyalama yedekleme işlemleri yapılmaktadır.Araçlarda bulunan immobilizer sistemden dolayı araç anahtarına herhangi bir darbe yüksekten düşme gibi bir durum olunca anahtarın içinde bulunan çip hasar görür ve anahtarı kontağa taktığınız zaman araç çalışmaz immobilizer sistem araçları hırsıza karşı korumaktadır yeni nesil tüm araçlarda fabrika çıkışlı olarak immobilizer sistem bulunmaktadır.

Dikmen çilingir firmamızın dükkanına gelerek anahtarınızı yedek olarak çağaltabilirsiniz. Dakikalar içinde size anahtarınızı teslim etmekteyiz.

7/24 hizmetinizdedir. Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir yorum yapın.

TIKLA, ÇİLİNGİRİ HIZLI ARA >>