0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Dikmen Çilingir Anahtarcı 05376649919

Osman temiz mahallesi çilingir

Dikmen Çilingir Anahtarcı 05376649919

 

Dikmen çilingir Ankara’nın dikmen bölgesinde hizmet vermektedir ve merkez adresi dikmen de bulunmaktadır. Dikmen Çilingir Anahtarcı kelimesi, firmamız tarafından tescillenmiş olup izinsiz kullanımı yasaktır.

Dikmen Çilingir Anahtarcı

Dikmen Çilingir Anahtarcı kelimesi tescilli markamızdır.

Dikmende çilingir, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Dikmen çilingir kale kilit,yale kilit,yuma kilit ,mul-t-lock kilit firmalarının ürün satışını yapmaktadır. Dikmen anahtarcı da kapı açma, göbek değişimi işlemleri kasaya hasar vermeden tecrübeli elemanlarımız ile güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Dikmen oto çilingir olarak, her marka aracın kapısını araca zarar vermeden açmaktadır.Oto çilingir firmamız anahtar kopyalama yedekleme işlemleri ve kumanda kopyalama yedekleme işlemleri yapılmaktadır.

 

Araçlarda bulunan immobilizer sistemden dolayı araç anahtarına herhangi bir darbe yüksekten düşme gibi bir durum olunca anahtarın içinde bulunan çip hasar görür ve anahtarı kontağa taktığınız zaman araç çalışmaz. İmmobilizer sistem araçları hırsıza karşı korumaktadır yeni nesil tüm araçlarda fabrika çıkışlı olarak immobilizer sistem bulunmaktadır. Dikmen çilingir firmamızın dükkanına gelerek anahtarınızı yedek olarak çağaltabilirsiniz. Dakikalar içinde size anahtarınızı teslim etmekteyiz. Dikmenin çilingiri 7/24 hizmetinizdedir. Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Anahtar kelimeler; dikmen çilingir, dikmende çilingir, dikmende anahtarcı, dikmen oto çilingir

4 Yorumlar
 • Anonim
  Saat: 01:17h, 18 Eylül

  Dikmende oturuyorum kapının arkasında anahtar unuttuğum için aramıştım çok kısa bir sürede geldiler. Kilide ve kapıya hiç zarar vermeden açtılar
  Teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Tekin Çilingir
  Saat: 23:23h, 18 Eylül

  Değerli müşterimiz verdiğimiz hizmetten memnun kalmış olmanız bizleri de çok memnun etti. Zaman ayırıp wep sitemizde deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederiz

 • Anonim
  Saat: 10:47h, 21 Eylül

  Dikmen’de kapıda kaldık tekincilingir.com adresinden Murat ustamızı bulduk aradıktan sonra ivedi şekilde adresimize ulaştılar ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Mağduriyetimizi çok uygun fiyata giderdiler kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Tekin Çilingir
  Saat: 08:41h, 22 Eylül

  Değerli müşterimiz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir yorum yapın.