0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

İletişim

 

  • Vergi Dairesi; Seğmenler
  • Firma Yetkilisi; Murat Tekin
  • Ankara Anahtarcılar Kilitçiler  Ve Çilingirler Odası Üye No: 0479
  • Tüm semtlerde bulunan çilingir arkadaşlarımız, sabit dükkanı olan yetkili ve oda üyeli uzman çilingir ustalarıdır.
  • Çilingir arkadaşlarımızı aradığınızda, santral sistemi telefonu hemen açar fakat ustanın telefona cevap vermesi 10 saniyeyi bulabilir. Lütfen çağrıyı sonlandırmayıp çok az bekleyiniz.
  • Beklediğiniz için teşekkür ederiz 🙂 

 

  • Ankara’da semtinize göre, EN YAKIN SABİT ÇİLİNGİR DÜKKANINDAN HİZMET ALACAKSINIZ. Listeden KENDİNİZE EN YAKIN OLAN SEMTİ SEÇİP numara üzerine dokunarak arama yapabilirsiniz.

 

 

İŞ SÜRECİ İLE İLGİLİ BAZI NOTLAR;

1- Firmamız aracılığı ile hizmet aldığınız usta işin tüm sorumluluğunu üstlenir.

2- Kilit açımı öncesi güvenlik kontrolü ve işin kalitesi tamamen ustanın sorumluğundadır.

3- Hizmet aldığınız çilingir ustası maliyetlendirme konusunda piyasa fiyatlarına uymakla yükümlüdür.Yapılan işten ve ustadan memnun kalınmaması durumunda, müşteri isterse  05376649919 arayarak geri bildirimde bulunabilir.Yapılan geri bildirim sonrasında hizmet alınan usta ile görüşülüp müşteri maduriyeti var ise, aynı, ya da farklı usta tarafından giderilmesi sağlanır.

4- Firmamız sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için santral kullanır. Santral üzerinden yapılan görüşmeler işin takibi ve kalite değerlendirmesi için kaydedilmektedir. Görüşmelerin kaydedilmesini istemeyen müşterimiz, 05376649919 iletişim numarası üzerinden çilingir  yardımı isteyebilir.

5- Firmamız ilerleyen tarihlerde verilen hizmet ile ilgili yeni notlar ekleyebilir.

6- Firmamız Tüm Ankara geneline hizmet vermektedir.

7- Firmamızdan hizmet alan müşterilerimiz, bahsi geçen konuları, özellikle ustalarımız ile santral üzerinden yapılan görüşmelerin kaydedildiği hususunu onaylamış, kabul etmiş sayılır.

MERKEZ ADRESİMİZ:  Naci Çakır Mahallesi İlker Caddesi  763 sokak no 5/C  Çankaya Ankara.