0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Hakkımızda

 

 

TEKİN ÇİLİNGİR 7/24 ÇİLİNGİR SERVİSİ

Ev, Ofis,Kasa, Oto Açma ve her türlü kilit değişimi için Tekin Çilingir’den Çilingir talep edildiğinde, her semtte bulunan çilingir ustaları ile 15 Dk’da yanınızda olmak için gerekli mobil ulaşım araçlarını hizmetinize sunmuş bulunmaktadır.

Tekin Çilingir Ankara Anahtarcılar Kilitçiler Ve Çilingirler odasına 0479 üye no ile kayıtlı olup, gerek görüldüğü taktirde Çilingir ustalarının kimlik bilgileri ulaşılabilir durumundadır.

Değişim yapılan kilitlerin fabrika ambalajları güvenliğiniz açısından siz müşterilerimizin huzurunda açılmaktadır.

EN UYGUN FİYATLARLA, TÜM SEMTLERDE HİZMETİNİZDE!

Tekin çilingir uzun yıllar bu sektördeki yerini korumaktadır. Bununla beraber profesyonel, sertifikalı bir çilingir firmasıdır. Firmamız kaliteli, güvenli hizmet vermektedir. Tekin Çilingir, bir çok ürün satışı ve servis hizmeti vermektedir.

Ürünlerimizi ürün sekmesi altında görebilirsiniz. Tekin çilingir, oto çilingir hizmeti de vermektedir. Ayrıca Firmamız, Kale kilit, yuma kilit, yale kilit, masterlock kilit, mul-t-lock kilit sistemlerinin özel yetkili satış, bakım ve montaj servisidir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Tekin Çilingir, güler yüzlü personelleri ile 7/24 günün her saati hizmetinizdedir. Daha fazla bilgi ve fiyat için firmamızı arayabilirsiniz.

TIKLA, ÇİLİNGİRİ HIZLI ARA >>