0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Misyonumuz

 

Çilingir

Misyonumuz, kuruluş amacımız;

 

Tüm kilitli kapıları kilitli olsa dahi, kilide rozet korumalarına veya kapıya zarar vermeden açıp, müşterilerimizi ek masraflardan korumak.

 

Çilingir faaliyetinin kilit kırma mesleğı değil, kilitli kapıları zarar vermeden açma sanatı olduğu hususundan yola çıkarak, bu mesleği bir sanat aşkı ile yapıp, kilitleri kırmak sureti ile kilit satma niyetinde asla olmadan, mümkün olduğu müddetçe hasarsız olarak işlemi tamamlamak.

 

Müşterilerimizin sıklıkla çiligir ile işi olmadığını ve fiyat konusunda bilgi sahibi olmadıklarını biliyoruz. Bu sebep ile çilingir talebinde bulunan müşterilerimize, telefon veya dükkanda yüz yüze görüşme esnasında, sormasalar dahi, işin detayını tam olarak öğrenip fiyatını belirleyip müşterilerimizin onayına sunup kabul gördüğü taktirde adrese gidip işlemi tamamlamak.

 

Bazı kapı açma işlemlerinde bir takım parçaların değişme olasılığı, işin seyrine göre belli olacağından, bu durumu işe başlalamadan önce müşterimizin onayına sunup duruma göre hareket etmek.

 

Müşterilerimizin çilingir talebine müteakip, verilen adrese ulaşım zamanımızı sormasalar dahi bildirmek.

Bazı müşterilerimizin verilen zamanı fazla bulup işi iptal etme pahasına da olsa, örnek olarak, 15 dakikalık mesafeye “10 dakikada geliriz” deyip müsterimizi kandırmak sureti ile işi almaya çalışmamak.

 

Müşterilerimiz kilit değişimi için talepte bulunduğunda, piyasada aşağı yukarı aynı özelliklerde olup aralarında ciddi fiyat farkları olan kilit, barel modelleri içerisinde müşterilerimizin cebini düşünerek, güvenli ve kaliteli olduğunu bildiğimiz barellerin en ucuzunu önerip kararı kendilerine bırakmak.

 

Barel, göbek değişimi taleplerinde, ürünleri fabrika ambalajı ile sunup kilit paketini mutlaka müşterilerimizin huzurunda açıp, montaj yapmak.

 

Özetle, Olması gerektiği gibi dürüst, çalışkan ve iyi ahlaklı bir hizmet anlayışı ile mümkün olan en uygun fiyatlarla çalışıp müşterilerimizin güvenini kazanmak.

TIKLA, ÇİLİNGİRİ HIZLI ARA >>