0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

İlker Çilingir Anahtarcı Fiyat 200 TL 05376649919

mürsel uluç mahallesi çilingir

İlker Çilingir Anahtarcı Fiyat 200 TL 05376649919

 

Mürsel Uluç mahallemizin değerli sakinleri: bizimle www.tekincilingir.com üzerinden iletişime geçtiğinizi belirttiğiniz taktirde, İlker’ için geçerli çekili kapı açma fiyatımız gündüz saatlerinde 200 tl’dir.

 

İlker Çilingir  Ankara’nın dikmen bölgesinde, İlker bölgesinde, Mürsel Uluç Mahallesinde ve 931 cadde üzerinde hizmet vermektedir.

 

İlker çilingir sertifikalı bir çilingir firması olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.Tecrübeli ve işinin ehli elemanları ile müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet sunar. İlker çilingir bir çok hizmet vermektedir.

 

 

Bu hizmetler kapı açma, göbek değiştirme, Dierre İtalyan kapı kilitleri, Kumanda kapları, Oto anahtarları, Garaj kumanda tamir ve bakımı, İmmobilizer, Alarm, Merkezi kilit,Cam kaldırma, Hırsıza dur diyen tek sistem, Kapılarınıza üçlü emniyet sistemi, Çilingir hizmeti, Oto kumanda, Yale kasa anahtarcısı, Slot kolay anahtar gibi hizmetler vermekteyiz aynı zamanda verdiğimiz oto çilingir hizmeti ile her marka araç ve modele çilingir hizmeti sağlamaktayız kasaya hasar vermeden yapmaktayız.

 

İlker anahtarcı 7/24 günün her saati hizmetinizdedir.Daha fazla bilgi ve fiyat için bizi arayabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir yorum yapın.