0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Ostim Çilingir Anahtarcı 03129110926

Ostim Ağaçişleri Sitesi Çilingir

Ostim Çilingir Anahtarcı 03129110926

Ev,Oto,Kasa,Kapı Açma Ve Kilit Değişimi İçin
24 Saat Tıkla Ara;

03129110926

 Ostim çilingir olarak Ankara’nın Ositm semtinde hizmet vermekte olan bir çilingir firmasıyız.

Ostim çilingir de verdiğimiz hizmet kaliteli ve sertifikalı olduğu için yeterince güvenlikli bir çilingir firmasıyız.

Ostim anahtarcı olarak verdiğimiz hizmetlerden bazıları kapı açma, göbek değişimi, kumanda kapıları, garaj kumanda tamir ve bakımı, merkezi kilit, cam kaldırma , isimli anahtarlık, stp kilit ,akıllı kilit ,oto kumanda, yale kasa anahtarcı, slot kolay anahtar e yüksek güvenlikli kaı açma işlemleridir.

Ayrıca Firmamız Ositim çilingir olarak yuma kilit, kale kilit, yale kilit ve mul-t-lock ürünlerinin özel yetkili satış servisidir.Ostim anahtarcı aynı zamanda oto çilingir servisi vermektedir.

Eskiyen kumandalarınızı yıpranan kumandalarınızı kısa süre içerisinde değiştirip güvenliğiniz için eski kumandalarınızın hafızasını silmekteyiz. Ostim oto anahtarcı her marka aracın kapısını açmakla beraber araca hasar vermeden bu işlemi yapar oto çilingir aynı zamanda immobilizer sistem ile de ilgilenmektedir.Ostim çilingir dierre kapı kilitleri, Ankara çelik kapı kilitlerini kasaya hasar vermeden açmaktadır.

Ostim çilingir 7/24 hızlı servisi ile hizmetinizdedir. Acil çilingir için Ostim Çilingir firmamızı  05376649919,  iletişim numaralarımızdan 7/24 arayabilirsiniz. Ostim acil güvenli çilingir.

Yorum Yok

Bir yorum yapın.

TIKLA, ÇİLİNGİRİ HIZLI ARA >>