0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Karakoç Kapı Yayı Ankara 05376649919

Karakoç Kapı Yayı Ankara 05376649919

Karakoç Kapı Hidroliği hizmeti için  ara,
Çilingir Ustası 30 Dk’da kapında!


Ankara Çankaya ve diğer ilçelerinde bina kapınızın Karakoç Kapı hidroliği arızalandığında sizlere bir telefon kadar yakınız. Binanızın Karakoç Kapı yayı sürekli çalışan bir parça olduğundan zamanla arıza verebilir, yağ akıtabilir, iç yay kısmı kırılabilir ya da gergi mandalı yerinden çıkarak işlevsiz hale gelebilir. İşte bu gibi sorunlardan biri ile karşılaştığınızda bizimle irtibata geçbilir, bigi ve hizmet alabilirsiniz.

Bina Kapı yayları çoğu zaman acemi ustalar ya da bina görevlileri ve yahutta bina sakinleri tarafından bilinçsizce montaj yapıldığı ve devamın da en sık karşılaştığımız kapının çok sert kapanmasına, vuruntulu çalışmasına sebebiyet vermektedir ki bu durum özellikle giriş katta oturan bina sakinlerinin korkulu rüya görmesine sebebiyet vermektedir.

Karakoç Kapı Yayı genellikle halk dilinde Karakoç kapı hidroliği ya da kapı iticisi olarak adlandırılmaktadır. Bina kapı hidroliği montajı yapılırken  bina kapısının rüzgarla teması  gözetlenerek en doğru yay, yani kaç numara yay takılacağına karar verilmelidir. Bu durum yayın doğru çalışması için en temel bilgidir.

Yorum Yok

Bir yorum yapın.

TIKLA, ÇİLİNGİRİ HIZLI ARA >>