0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Aktepe Çilingir Anahtarcı | 03129110621

Aktepe Çilingir Anahtarcı | 03129110621

İletişim: 03129110621  

Aktepe çilingir, kaliteli, sertifikalı güvenilir bir çilingir firmasıdır.
Aktepe anahtarcı firmamızda verdiğimiz hizmetlerden bazıları kapı açma, göbek değişimi, garaj kumanda tamir ve bakımı, merkezi kilit, isimli anahtarlık, stp kilit ,akıllı kilit, oto kumanda,yale kasa anahtarı, yüksek güvenlikli kapı açma işlemleridir.

 

Aktepe Çilingir olarak hizmet verdiğimiz tüm bölgelerde yasal ve kuralına uygun olarak tüm işlerimizi yerine getirmekteyiz. Kapınıza gelen çilingirden kesinlikle belgelerini sorgulayın. Yetki belgesini gördüğünüz çilingirin Ustalık Belgesini de görmeyi unutmayın. Bu işin profesyonelce yapılacağının size garantisidir. Yetki Belgelerimizi görmek için buraya tıklayın…

Ayrıca Firmamız  Aktepe çilingir,  yuma kilit, kale kilit, yale kilit ve mul-t-lock ürünlerinin özel yetkili satış servisidir.
Aktepe  anahtarcı aynı zamanda oto çilingir hizmeti  vermektedir. Eskiyen yıpranan kumandalarınızı  kısa süre içerisinde değiştirip güvenliğiniz için eski kumandalarınızın hafızasını silmekteyiz.
Aktepe  oto anahtarcı her marka aracın kapısını açmakla beraber araca hasar vermeden bu işlemi yapar oto çilingir aynı zamanda immobilizer sistem ile de ilgilenmektedir.
Aktepe çilingir dierre kapı kilitleri, Ankara çelik kapı kilitlerini kasaya hasar vermeden açmaktadır
Aktepe 7/24 hızlı servisi ile hizmetinizdedir. Acil çilingir için
Aktepe Çilingir firmamızı  03129110621  etişim numaramız dan 7/24 arayabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir yorum yapın.

TIKLA, ÇİLİNGİRİ HIZLI ARA >>