0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Ankara garaj kumandası fiyatları (2023) 05376649919

Çilingir

Ankara garaj kumandası fiyatları (2023) 05376649919

 

 

 

Değerli müşterilerimize bu sayfamızda garaj kumandaları hakkında bilgi vermek istiyoruz:

Ankara’nın yerli çilingir anahtarcı firması Hemen Çilingir olarak yasal sertifikalarımız ile acil kapı açma hizmetinin yanı sıra garaj kumanda kopyalama hizmetini en uygun fiyata vermekteyiz.

Firmamız kurulduğu günden bu yana düzgün hizmet verme konusunda taviz vermeden, kaliteli işçiliğinin yanında garaj kumandalarını piyasanın biraz daha altında sunarak hizmet vermeye devam etme gayreti içerisindedir. Garaj kumanda çeşitleri içerisinde yerinde kopyalanması gereken iki marka olup bunlar bft ve nice kumandalardır.

 

Bir diğer marka olan maxi kumanda ise kendi maxi kumanda cihazında kopyalama yapılır. Bunların dışında kalan kumandalar ise çalışan bir kumanda ile tanıtılarak kopyalama işlemi tamamlanır. Garaj kumandalarının mevcut hafızası silinebilir, başka bir modül ile tanıştırılarak kullanılabilir. Garaj, kepenk, bariyer ve bahçe kapısı kumandasını iş yerimize gelerek alabilir ya da adresinize servis isteyebilirsiniz.

 

2023 yılı için garaj kumanda fiyatları

  • Maxi kumanda 250 tl

  • Merter 1234 kumanda: 250 tl

  • Sallama kumanda 150 tl

  • Bft kumanda 250 tl

  • Nice kumanda 250 tl

  • Vcm kumanda 250 tl

  • Yerinde servis ücreti 300 tl

 

Garaj kumanda fiyatlarımızda bir değişiklik olduğunda derhal fiyat listemiz güncellenir. Garaj kumanda fiyatları Ankara için geçerlidir. Diğer illere hizmetimiz bulunmamaktadır. Hemen Çilingir firmamız, Ankara anahtarcılar odasının 676 numaralı üyesi,  Seğmenler vergi dairesinin mükellefidir. Ankara garaj kumandası fiyatları, bft kumanda fiyatları, Nice kumanda fiyatları, çankaya garaj kumandası yapan yerler, akıllı kumanda kopyalama,

Adresimiz;
Çankaya Naci Çakır mh 763 Cadde 5/C

Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.