0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Haymana Çilingir Anahtarcı, Oto Çilingir 03129111638

Haymana Çilingir Anahtarcı, Oto Çilingir 03129111638

 

 

Haymana’da yüksek güvenlikli ev oto ve kasa açtırabilecek bir usta bulmanız olduk ça zor olabilir çünkü böylesine kendisini yetiştirmiş iyi bir çilingir, küçük ilçelerde değil büyük şehirlerde çalışır. 

Bu yüzden mesafe biraz uzak olsa da Gölbaşı’nda bulunan şubemizden Haymana’ya çilingir servisimimizi aktif ettik.

 

Gölbaşı’ndan çilingir çağır 03129111638

Değerli müşterilerimiz; Haymana Çilingir için size en yakın ilçe Gölbaşı’ndan hizmet veriyoruz. Evet yerimiz Haymana’da değil 🙁 Gölbaşı’nda bulunan işyerimizden hizmet verdiğimizi özellikle bilgilerinize sunarız. Gölbaşı Haymana arası gidiş geliş 135 km’dir ve buna göre fiyat verilecektir, bütçenize uyarsa hizmet verebiliriz.

Talep için menüden iletişim kısmını seçip, Gölbaş’ında bulunan işyerimizi arayabilirsiniz, Merkez dukkanımız ise Ankara’da.

 

Mesafe konusunda bilgi verdiğimize göre,

Öncelikle yetki belgelerimize bakmak için buraya tıklayınız sonra da çilingiri arayınız  🙂

Haymana Çilingir Anahtarcı

Günümüzde elektronik sistemler oldukça gelişmiş ve daha güvenli bir ortam yaratıyor olsa da, kapılarımızda, arabalarımızda ve daha birçok yerde eski usul kilit sistemlerinden ve bunları açan anahtarlardan yararlanıyoruz. Bahsettiğimiz bu kilit sistemleri ve bunları açan anahtarların zarar görmesi, bozulması ve kırılması durumunda da tamir işlemi için çilingir çağırılır. Bu durum günün her saatinde başınıza gelebileceği için çağıracağınız çilingirin de 7/24 anahtarcı olarak çalışması gerekir.

 

Tekin Çilingir olarak Haymana çilingir anahtarcı hizmetimizle karşınızdayız.
Çilingir hizmeti almanın önemi söz konusu kilit sistemlerinin hassaslığından kaynaklanır. Eğer kendi başınıza kilit sistemlerini tamir etmek istiyorsanız başarılı olma ihtimaliniz vardır.

 

 

Ancak bu süreçte kilit sistemine zarar vermek sizi, ekonomik anlamda bulunduğunuz durumdan daha da zor bir duruma sokabilir. Bu yüzden kilit sistemlerinin tamirinde mutlaka bir çilingire başvurmalısınız. Haymana çilingir hizmetimiz de bu yüzden ihtiyacı olan her kişiye açıktır.

 

Çilingir Hizmetlerimiz Nelerdir?

Haymana anahtarcı ustalarımızla birlikte verdiğimiz birçok hizmet bulunmaktadır. Güvenlik açısından kilit sistemlerinin farklılaşması ve teknolojik olarak da gelişmesi yüzünden birçok farklı şekillerde tamirat ve bakım ihtiyacı doğabilir. Aynı şekilde kullanılan anahtarların da elektronikleşmesi sebebiyle bozulma durumları oldukça sık bir şekilde görülebilir. Bu noktada bu cihazların bilinmeyen kişiler tarafından tamire tabi tutulması cihazlara daha çok zarar verebilir. Tekin Çilingir olarak sunduğumuz hizmetlerden bazıları şu şekildedir:

 

·        Kapı açma,
·        Dierre İtalyan kapı kilitleri,
·        Göbek değiştirme,
·        Kumanda kapları,
·        Otomobil anahtarları,
·        Çilingir hizmeti,
·        İmmobilizer tamiri,
·        Otomobil Çilingir tamiri,
·        Oto kumanda,
·        Garaj kumanda tamir ve bakımı,
·        Hırsıza dur diyen tek sistem,
·        Yale kasa anahtarcısı,
·        Kapılarınıza üçlü emniyet sistemi,
·        Slot kolay anahtarı.

 

İmmobilizer kelimesi size yabancı gelebilir. Bu cihaz arabası olan bütün insanların kullandığı arabayı açmaya kilitlemeye ve çalıştırmaya yarayan özel bir cihazdır. Araba hırsızlıklarının önüne geçmek için tasarlandığından oldukça güvenli ancak hassas bir mekanizması buluyor.

 

Bu yüzden mutlaka yetkili servisinde ya da bir çilingir ustası elinde tamir görmelidir. Haymana çilingir anahtarcı olarak hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için internet sitemizde bulunan İletişim bölümünden ya da sağ üstte yer alan telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Haymana çilingir

Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.