0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Yukarı Dikmen Mahallesi( Sakarya Mahallesi) Çilingir Anahtarcı 05376649919

Yukarı Dikmen Mahallesi( Sakarya Mahallesi) Çilingir Anahtarcı 05376649919

 

Kim derdi ki bir gün Yukarı Dikmen Mahalle adının Sakarya Mahallesi olarak değişeceğini? Evet, Resmi olarak artık bu mahallenin adı, Sakarya Mahallesi!

 

Ancak işyerimizin çilingir hizmeti değişmedi.  Çankaya yukarı dikmen mahallesi çilingir veya yeni adı ile  Sakarya Mahallesi çilingir anahtarcı hizmetimiz devam ediyor.

 

Sakarya mahallesine işyerimiz 3-5 dakikaka mesafede, yıldız köprünün hemen karşısındadır. İşinizin titizlikle yapılacağından emin olabilirsiniz. Sakarya mahallesi çilingir için 7/24 iletişim numaramız:  05376649919

 

Yukarı dikmen mahallesi çilingir veya Sakarya Mahallesi çilingir anahtarcılık hizmeti için çok yakında bulunan çilingir işyerimizden güvenilir hizmet alabilirsiniz. Çankaya sakarya mahallesi anahtarcı hizmetlerimiz aşağıda sıralanmıştır.

Sakarya mahallesi çilingir, Ankara sakarya mahallesi anahtarcı, yukarı dikmen mahallesi oto çilingir, sakarya mahallesi kilit değişimi.

İşyerimiz Ankara Anahtarcılar Kilitçiler Ve Çilingirler Odasına 0479 no ile kayıtlıdır. Uzaklardan çilingir aramak yerine semtinizin anahtarcısı olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Tekin Çilingir yeni sakarya mahallesine 7/24 hizmet sunar.

Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.