0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Ankamall Avm’ye Çilingir Anahtarcı 03129111620

Çilingir

Ankamall Avm’ye Çilingir Anahtarcı 03129111620

Tıkla ara 03129111620

 

Ankamall AVM çilingir anahtarcı, Tekin Çilingir bünyesinde faaliyet gösteren hizmetlerimizden biridir. 7/24 sunduğu güvenilir hizmetiyle, istediğiniz gün istediğiniz saatte, sizlere istediğiniz kapıyı açar.

 

Sadece 15 dakika bekleyerek kilide dair bütün işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Güvenilir hizmetleriyle AVM çilingir yanınızda. Ankara emniyet genel müdürlüğü yanında bir alışveriş merkezi bünyesinde hizmet veren çilingir firmamız, şimdi bir telefon uzağınızda.

 

 

Ankamall Avm Çilingir Anahtarcı Hizmetleri Nelerdir?

Kilit değişimi, ev, otomobil gibi kapı açma işlemleri, kasa açma işlemleri gibi birçok hizmete sahiptir. Kilit ve kilide dair her şeyi bünyesinde barındırmaktadır. Birçok bölgede hizmet veren tekin çilingirin şubelerine bakmak gerekirse:

 

Tekin Çilingir firmamız Ankara’da yaklaşık 240 bölgede hizmet vermekte. İşletmemiz müşterisine 7/24 güven ve kalite sunmakta. Siz de Ankara 7/24 çilingir ihtiyaçlarınız için Tekin Çilingir ile iletişime geçebilirsiniz. Anahtara dair ne ihtiyacınız varsa, firmamız yardımıyla halledebilirsiniz.

 

 

Ankamall AVM çilingir firmamız şu hizmetleri vermektedir:

  • Kasa açma

  • Kapı açma

  • Oto kilit açma

  • Kilit değişimi

Bu hizmetleri almak için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde profesyonel ekibimiz, 15 dakika içerisinde konumunuza intikal edecektir.

Günün her saatinde iletişime geçebilir, yaşadığınız sorunlarla ilgili müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

Etiketler:
Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.