0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Ankara Dikmen Çilingir 05376649919

Osman temiz mahallesi çilingir

Ankara Dikmen Çilingir 05376649919

 

 

‘Dikmen Çilingir Anahtarcı’ kelimesi tescilli markamızdır;

Dikmen Çilingir Anahtarcı

Dikmen Çilingir Anahtarcı kelimesi tescilli markamızdır.

Ankara Dikmen Çilingir, dikmen bölgesinde bulunan bir çilingir firması olarak yıllardır kusursuz, sorunsuz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz.

Sertifikalı hizmetimizle 7/24 demeden arayabileceğiniz bir çilingir firması olmaktan mutluluk duyarız.İşinde başarılı olan ustalarımızla size güven vererek hizmet etmekteyiz. Ankara Dikmen Çilingir Servisi bir Hemen Çilingir şubesi olup, Ankara Anahtarcılar odasına 0479 üye no ile kayıtlı, güvenilir bir çilingir firmasıdır.

 


Ankara Dikmen Anahtarcı servisimizi günün her saati arayabilir her türlü kapı işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Oluşturduğumuz uzman çilingir ekibimizle kısa sürede adresinize gelerek gerek kapı açma gerekse kilit değiştirme gibi işlemlerinizi zamanınızı harcamadan yapabiliriz.

 

Ankara Dikmen Çilingir servisimiz bunun dışında oto çilingir servisliği de vermektedir. Sadece eviniz değil arabanızda bizim işinde başarılı çilingir ekibimize emanettir. Ankara Dikmen Çilingir, Stp Kilit,Pro Kilit, Alarmlı Kilit,Tuzaklı Kilit montajları yaparak kapınızı daha güvenli hale getiriyor.

 

 

 

 

 

 

 

Stp Kilit, Kapı İç kısmına monte edilen ve levye ile kapının kastırılarak açılmasına imkan vermeyen özelliğe sahip bir kilit dir.Bunların yanı sıra Ankara Dikmen Çilingir servisinde pimapen tamiri, kilit tamiride yapılmaktadır.
Verdiğimiz hizmetler profesyonel ve kaliteli hizmetlerdir.

 

Çilingiriniz güvenilir mi bunlara dikkat etmelisiniz.
İyi bir çilingir de olması gereken hususlar;
•Ustalık belgesi
•Çilingirlik sertifikası
•Uyumlu ekipmanlar
Ankara Dikmen Çilingir Servisi olarak bütün bu hususlara sahip olan ekibimizle sizlere hizmet vermekten son derece mutluluk duyuyoruz.

 

Firmamıza 7/24 05376649919 numaralı iletişim numaramız dan ulaşabilirsiniz. Ankara Dikmen Çilingir, Dikmen Naci Çakır Mahallesi 762 caddev5/C adresinde bulunan ve 10 dakikada hizmet sunan  Hemen çilingir dir.

 

Anahtar kelimeler; dikmende çilingir, dikmen çilingir, Ankara dikmen cilingir, dikmen anahtarcı, dikmen oto çilingir, Dikmen şifreli kasa çilingir.

Yorum Yok

Bir yorum yapın.