0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Ankara Keçiören Kapı Hidrolik Servisi 03129110621

Ankara Keçiören Kapı Hidrolik Servisi 03129110621

Bina Kapı Yayları montajı konusunda bilgi sahibi değilseniz lütfen yayı sökmeye çalışmayınız. Kapı hidroliği içerisinde çok sert bir şekilde gergide bulunan yay, de montaj esnasında yaralanmalara neden olabilir. Ankara Keçiören ve diğer ilçelerinde bina kapınızın Kapı hidroliği arızalandığında sizlere bir telefon kadar yakınız.

Binanızın Tekay,Kale Yada Karakoç Kapı yayı sürekli çalışan bir parça olduğundan zamanla arıza verebilir, yağ akıtabilir, iç yay kısmı kırılabilir ya da gergi mandalı yerinden çıkarak işlevsiz hale gelebilir. İşte bu gibi sorunlardan biri ile karşılaştığınızda bizimle irtibata geçebilir, bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

 

 

Keçiören Kapı Hidroliği Servisi, Tekay, Karakoç ve Kale Hidrolik yayların montajını yapmaktadır.

 

 

Bina Kapı yayları çoğu zaman acemi ustalar ya da bina görevlileri ve yahutta bina sakinleri tarafından bilinçsizce montaj yapıldığı ve devamın da en sık karşılaştığımız kapının çok sert kapanmasına, vuruntulu çalışmasına sebebiyet vermektedir ki bu durum özellikle giriş katta oturan bina sakinleri için büyük gürültüden dolayı sorun olmaktadır.

 

 

Tekay Kapı Yayı genellikle halk dilinde Tekay kapı hidroliği ya da kapı iticisi olarak adlandırılmaktadır. Bina kapı hidroliği montajı yapılırken  bina kapısının rüzgarla teması  gözetlenerek en doğru yay, yani kaç numara yay takılacağına karar verilmelidir. Bu durum yayın doğru çalışması için en temel bilgidir.

 

 

Anahtarcı

Kapı Yayı Servisi Keçiören

Çilingir

Hidrolik Kapı Yayı

Yorum Yok

Bir yorum yapın.