0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Ankara Oto Yedek Anahtar 05376649919

Çilingir

Ankara Oto Yedek Anahtar 05376649919

Tekin Elektronik Anahtar olarak oto anahtar kapsamında , Ankara oto yedek anahtar hizmetlerimiz ile karşınızdayız.

 

Oto anahtarları günümüzde aynı zamanda elektronik anahtar ismini almış durumda. Çünkü bir anahtar aracın kapılarını açıp kontağı da çeviriyor ancak işte bura da farklı bir sistem devreye giriyor. Bu sistemin adı immobilizer.

 

İmmobilizer nedir?

İmmoblizer, anahtar ile araç arasında bir bağ oluşturuyor. Araç anahtarlarının içine yerleştirilen çip, araca proğlanmış olduğundan çalışmasına izin veriyor. Böylelikle her aracın kendisine özel üretilen çipler sayesinde güvenlik üst düzeye ulaşıyor.

 

Yale, pantograf ve smart olarak üçe ayrılan oto anahtarlarını şu şekilde detaylandırabiliriz; Yale anahtar bildiğimiz klasik yale ev anahtarı gibidir.

Pantograf, anahtar ucuna kanal açılmak sureti ile şifre kombinasyonu sağlanan bir sistemdir. Smart anahtarla ise uzaktan, örneğin anahtarı cebinizden dahi çıkartmadan aracın çalışması sağlanıyor.

 

Biz Tekin Elektronik Anahtar olarak, oto anahtar ve oto yedek anahtar konusunda profesyonel olarak hizmet veriyoruz. *Ankara oto yedek anahtar* taleplerine uzman ekip ile karşılık veriyoruz.

Ultra lüx immobilizer çip kodlama cihazlarımız ve yılların getirmiş olduğu tecrübemiz sayesinde sizlere mükemmele yakın hizmet veriyoruz.

 

İletişim numaramız olan 05376649919 dan arayabilir, Ankara’da oto anahtar konusunda bilgi alabilir ve *oto yedek anahtar* işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.