0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Ankara Öveçler Çilingir Anahtarcı 05376649919

Ankara Öveçler Çilingir Anahtarcı 05376649919

Ev,Oto,Kasa,Kapı Açma Ve Kilit Değişimi İçin
24 Saat Tıkla Ara;

Tıkla ara; 05376649919

Ankara Öveçler çilingir sertifikalı bir çilingir firmasıdır.Kaliteden ödün vermeden uygun maliyetleri ile her cebe hitap eden öveçler anahtarcı müşterilerine Ankara da hizmet vermektedir.

 

Ankara Öveçler çilingir.  Verilen hizmetler, akıllı kilit, göbek değişimi, garaj kumandası, kapı açma, bu hizmerlerden bazılarıdır.

 

Ankara Öveçler çilingir oto çilingir servisi yapmaktadır. Oto çilingir servisi olarak her marka aracın her modelini kasaya hasar vermeden tecrübeli ustalarımız ile açmaktayız.Öveçler anahtarcı oto çilingir ile birlikte araç anahtar kopyalama-yedekleme,oto kumanda yedekleme-kopyalama işlemleride yapmaktadır.

 

Eskiyen yıpranan kumandalarınızı uygun maliyet ve kısa süre içerisinde değiştirerek eski kumandanızın hafızasını güvenlik nedeni ile silmekteyiz.

Araçlarda bulunan immobilizer sitemden dolayı araç anahtarları hassas bir yapıya sahiptir yüksekten düşme yada herhangi bir darbe sebebiyle anahtarın içindeki çip hasar görebilir ve çip hasar gördüğü zaman aracınızı çalıştırmanız mümkün değildir.

Bu nedenle en kısa sürede araç anahtarınızın yedeğini çıkartmanızı tavsiye ediyoruz.Öveçler çilingir 7/24 hizmetinizdedir. Ankara öveçler çilingir.

2 Yorumlar
  • Selda Koç
    Saat: 01:33h, 18 Ekim

    Öveçler De en hesaplı anahtarcı teşekkürler

  • Admin
    Saat: 12:57h, 19 Ekim

    Biz teşekkür ederiz sağolun

Bir yorum yapın.

TIKLA, ÇİLİNGİRİ HIZLI ARA >>