0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Balâ Çilingir Anahtarcı, Oto Çilingir 03129111638

Balâ Çilingir Anahtarcı, Oto Çilingir 03129111638

 

 

 

Balâ’da yüksek güvenlikli ev oto ve kasa açtırabilecek bir usta bulmanız olduk ça zor olabilir çünkü böylesine kendisini yetiştirmiş iyi bir çilingir, küçük ilçelerde değil büyük şehirlerde çalışır. 

Bu yüzden mesafe biraz uzak olsa da Gölbaşı’nda bulunan şubemizden Balâ’ya çilingir servisimimizi aktif ettik.

Gölbaşı’ndan cilingir çağır 03129111638

Değerli müşterilerimiz; Balâ Çilingir için size en yakın ilçe Gölbaşı’ndan hizmet veriyoruz. Evet yerimiz Balâ’da değil. Gölbaşı’nda bulunan işyerimizden hizmet verdiğimizi özellikle bilgilerinize sunarız. Gölbaşı Balâ arası gidiş geliş toplam km 100 km dir, buna göre fiyat verilecektir, bütçenize uyarsa hizmet verebiliriz.

Menüden iletişim kısmını seçip, Gölbaş’ında bulunan işyerimizi arayabilirsiniz. Yada bu numarayı arayınız; 03129111635

 

Öncelikle yetki belgelerimize bakmak için buraya tıklayınız.

Balâ Çilingir Anahtarcı

 

Günümüzde elektronik sistemler oldukça gelişmiş ve daha güvenli bir ortam yaratıyor olsa da, kapılarımızda, arabalarımızda ve daha birçok yerde eski usul kilit sistemlerinden ve bunları açan anahtarlardan yararlanıyoruz. Bahsettiğimiz bu kilit sistemleri ve bunları açan anahtarların zarar görmesi, bozulması ve kırılması durumunda da tamir işlemi için çilingir çağırılır. Bu durum günün her saatinde başınıza gelebileceği için çağıracağınız çilingirin de 7/24 anahtarcı olarak çalışması gerekir.

 

Tekin Çilingir olarak Balâ çilingir anahtarcı hizmetimizle Gölbaşı’ndan karşınızdayız.
Çilingir hizmeti almanın önemi söz konusu kilit sistemlerinin hassaslığından kaynaklanır. Eğer kendi başınıza kilit sistemlerini tamir etmek istiyorsanız başarılı olma ihtimaliniz vardır.

 

 

Ancak bu süreçte kilit sistemine zarar vermek sizi, ekonomik anlamda bulunduğunuz durumdan daha da zor bir duruma sokabilir. Bu yüzden kilit sistemlerinin tamirinde mutlaka bir çilingire başvurmalısınız. Haymana çilingir hizmetimiz de bu yüzden ihtiyacı olan her kişiye açıktır.

 

Çilingir Hizmetlerimiz Nelerdir?

Haymana anahtarcı ustalarımızla birlikte verdiğimiz birçok hizmet bulunmaktadır. Güvenlik açısından kilit sistemlerinin farklılaşması ve teknolojik olarak da gelişmesi yüzünden birçok farklı şekillerde tamirat ve bakım ihtiyacı doğabilir. Aynı şekilde kullanılan anahtarların da elektronikleşmesi sebebiyle bozulma durumları oldukça sık bir şekilde görülebilir. Bu noktada bu cihazların bilinmeyen kişiler tarafından tamire tabi tutulması cihazlara daha çok zarar verebilir. Tekin Çilingir Ankara balâ’da  sunduğumuz hizmetlerden bazıları şu şekildedir:

 

·        Kapı açma,
·        Dierre İtalyan kapı kilitleri,
·        Göbek değiştirme,
·        Çilingir hizmeti,
·        İmmobilizer tamiri,
·        Otomobil Çilingir tamiri,
·        Oto kumanda,
·        Garaj kumanda tamir ve bakımı,
·        Hırsıza dur diyen tek sistem,
·        Yale kasa anahtarcısı,
·        Kapılarınıza üçlü emniyet sistemi,
·        Slot kolay anahtarı.

Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.