0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Balgat Çilingir Anahtarcı 05376649919

Balgat Çilingir Anahtarcı 05376649919

 

Balgat çilingir yıllardan beri süregelen tecrübeler ile müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir.Balgat çilingir güvenlik hizmeti olarak akıllı kilit ve stp kilit hizmet vermekteyiz. Stp kilit ve akıllı kilidi biraz açıklamak gerekirse öncelikle akıllı kilit apartman kapı kilitlerinde kullanılması tercih edilen ve bir çok opsiyon ile kullanımı kolay ve güvenlik açısından gayet uygun bir sistemdir. Stp kilit ise genellikle ev kapıları için önlem olarak takılır.

 

Stp kilit kapınızın tornavida gibi araçlarla açılmasını engeller barel koruyucu ise barelin yani halk dilinde silindirin kırılmasını engelleyen koruyucudur. Barel kilidin kırılmasını engeller. Balgat çilingir ürünleri ile güvenliğinize önem vermektedir. Dierre kapı kilit ve Ankara çelik kapı kilitlerini kasaya hasar vermeden açmaktayız.Balgat anahtarcı kale kilit,yale kilit ve yuma kilit firmalarının özel yetkili satış servisidir. Balgat oto çilingir hizmeti ile her marka araç ve her modele oto çilingir hizmeti vermekteyiz.

 

Oto çilingir ile oto anahtar kopyalama ve yedekleme,oto kumanda kopyalama yedekleme hizmetleri vermekteyiz. Balgat çilingir 7/24 günün her saati hizmetinizdedir.Hızlı servis ile müşterilerimizi mağdur olmaktan kurtarmaktayız. Balgat çilingir 7/24 hizmet sunar.

 

 

Hizmet verdiğimiz mahalleler;

Balgat Mahallesi Çilingir

Cevizlidere Mahallesi Çilingir

Çiğdem Mahallesi Çilingir

Ehlibeyt Mahallesi Çilingir

İşçiblokları Mahallesi Çilingir

Kızılırmak Mahallesi Çilingir

Mustafakemal Mahallesi Çilingir

Nasuh Aakar Mahallesi Çilingir

Oğuzlar Mahallesi Çilingir

Söğütözü Mahallesi Çilingir

Yda center, Usta plaza

 

 

 

Anahtar kelimeler;  Balgat çilingir, balgat anahtarcı, Ankara balgat çilingir, Ankara balgat anahtarcı, balgat nöbetçi çilingir, balgat alo çilingir, balgat çilingirci, balgatta çilingir, çilingir balgat, Çetin emeç balgat çilingir, balgat oto çilingir, balgat oto anahtarcı. Süleyman hacı Abdullahoğlu çilingir

Yorum Yok

Bir yorum yapın.