0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Batıkent Çakırlar Kapı Yayı 03129110926

Batıkent Çakırlar Kapı Yayı 03129110926

 

Ankara’nın Batıkent Çakırlar semtinde Bina,ofis yada iş yerinizin kapılarında bulunan hidrolik kapı yayınız arızalandığında yada sıfırdan montaj yaptırmak istediğinizde  firmamızı arayarak bilgi fiyat ve hizmet alabilirsiniz. Ankara’nın en geniş şubesine sahip firmamız sizlere en yakın şubemizden ustalar göndererek kapı yayı konusunda garantili bir şekilde servis sağlamaktadır. Yaptığımız iş kalitelidir ve uzman ustalarımız tarafından montaj ve tamirat yapılmaktadır.

 

 

  Bina Kapı Yayları montajı konusunda bilgi sahibi değilseniz lütfen kurulu bir yayı sökmeye çalışmayınız. Kapı hidroliği içerisinde çok sert bir şekilde gergi de bulunan yay, sökme esnasında yaralanmalara neden olabilir.

 

 

Ankara’nın Batıkent Çakırlar semtinde  bina kapınızın Kapı hidroliği arızalandığında Batıkent Çakırlar Kapı Yayı servisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Binanızın Tekay,Kale yada Kara koç Kapı yayı sürekli çalışan bir parça olduğundan zamanla arıza verebilir, yağ akıtabilir, iç yay kısmı kırılabilir ya da gergi mandalı yerinden çıkarak işlevsiz hale gelebilir. İşte bu gibi sorunlardan biri ile karşılaştığınızda bizimle irtibata geçebilir, bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

 

 

Batıkent Çakırlar Kapı Yayı Servisi, Tekay, Kara koç ve Kale Hidrolik yayların montajını yapmaktadır.

 

 

Bina Kapı yayları çoğu zaman acemi ustalar ya da bina görevlileri ve yahutta bina sakinleri tarafından bilinçsizce montaj yapıldığı ve devamın da en sık karşılaştığımız kapının çok sert kapanmasına, vuruntulu çalışmasına sebebiyet vermektedir ki bu durum özellikle giriş katta oturan bina sakinleri için büyük gürültüden dolayı sorun olmaktadır.

 

 

Batkent Çakırlar Tekay Kapı Yayı genellikle halk dilinde Tekay kapı hidroliği ya da kapı iticisi olarak adlandırılmaktadır. Bina kapı hidroliği montajı yapılırken  bina kapısının rüzgarla teması ve ağırlı gözetlenerek en doğru yay, yani kaç numara yay takılacağına karar verilmelidir. Bu durum yayın doğru çalışması için en temel bilgidir.

 

 

Anahtarcı

Seyran Kapı Yayı Servisi

Çilingir

Kapı Yayı

Yorum Yok

Bir yorum yapın.