0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Beşevler Çilingir Anahtarcı tel: 05376649919

Beşevler Çilingir

Beşevler Çilingir Anahtarcı tel: 05376649919

 

Beşevler Çilingir Ankara Çankaya’da da hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmet tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır. Beşevler çilingir bir çok hizmet vermektedir bu hizmetlerden bazıları güvenlik üzerine bazıları ise kapı açma göbek değişimi gibi standart çilingir işlemleridir.Ayrıca beşevler çilingir dierre kapı kilitlerini kasaya hasar vermeden güvenli bir şekilde yapmaktadır.

 

Beşevler anahtarcı oto çilingir hizmeti vermektedir oto çilingir hizmetimizde anahtar kumanda kopyalama ve oto kapı açmadır. Beşevler anahtarcı güvenlik sistemleri olarak stp kilit ve akıllı kilit sistemini önermekte ve bu iki sistemin sık sık montaj ve bakım işlemlerini yapmaktayız.Akıllı kilit sitemi genellikle apartman kapılarına monte ettiğimiz sistemdir.

 

Stp kilit ise ev ve iş yerlerinde sıkça kullanılan güvenlik önlemlerinden biridir. Beşevler oto çilingir her marka araç ve her modele çilingir hizmeti vermektedir.Oro çilingir hizmetimiz ile oto anahtar kopyalama yedekleme ve oto kumanda kopyalama yedekleme hizmeti vermekteyiz. Beşevler çilingir 7/24 günün her saati hizmetinizdedir ve acil çilingir hizmetimiz ile siz müşterilerimizi mağdur etmeden kısa süre içerisinde hizmet vermekteyiz.

 

Anahtar kelimeler; beşevler çilingir, beşevler anahtarcı

 

Yorum Yok

Bir yorum yapın.