0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Boğaziçi Çilingir Anahtarcı Mamak 03129110672

Boğaziçi Çilingir Anahtarcı Mamak 03129110672

 

 

 

Boğaziçi çilingir olarak Ankara’nın mamak semtinde hizmet vermekte olan bir çilingir firmasıyız. Mamak Boğaziçi çilingir de verdiğimiz hizmet kaliteli ve sertifikalı olduğu için yeterince güvenlikli bir çilingir firmasıyız.

 

Boğaziçi anahtarcı  hizmetlerimizden bazıları kapı açma, göbek değişimi, kumanda kabları, garaj kumanda tamir ve bakımı, merkezi kilit, cam kaldırma , isimli anahtarlık, stp kilit ,akıllı kilit ,oto kumanda, yale kasa anahtarcı, slot kolay anahtar e yüksek güvenlikli kaı açma işlemleridir.

 

Ayrıca Firmamız bogaziçi çilingir olarak yuma kilit, kale kilit, yale kilit ve mul-t-lock ürünlerinin özel yetkili satış servisidir.

Boğaziçi anahtarcı aynı zamanda oto çilingir servisi vermektedir.

Eskiyen kumandalarınızı yıpranan kumandalarınızı kısa süre içerisinde değiştirip güvenliğiniz için eski kumandalarınızın hafızasını silmekteyiz.

 

 

Boğaziçi anahtarcı her marka aracın kapısını açmakla beraber araca hasar vermeden bu işlemi yapar. Boğaziçi oto çilingir, aynı zamanda immobilizer sistem ile de ilgilenmektedir.Mamak boğaz çilingir dierre kapı kilitleri ve Ankara çelik kapı kilitlerini kasaya hasar vermeden açmaktadır.

 

Boğaziçi çilingir 7/24 hızlı servisi ile hizmetinizdedir. Acil çilingir için boğaziçi çilingir firmamızı  05376649919,  iletişim numaralarımızdan 7/24 arayabilirsiniz.

Mamak boğaziçi acil güvenli çilingir.

Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.