0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Desi Utopic R Parmak izli kilit, Ankara 05376649919

Desi utopic r

Desi Utopic R Parmak izli kilit, Ankara 05376649919

Değerli müşterilerimiz; Parmak izli kilit sistemlerinde öne çıkan ürün, Desi Utopic R Ubc 100 Bluetooth Akıllı Kilit Ubc100’dür. Biz Tekin Çilingir olarak, anahtarsız kilit açma sistemleri konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Desi Utopic R, mevcut kilidinizin yerine montaj edilebilen bir yapıya sahiptir. Eski barelinizi çıkartıp yerine bu akıllı kilit montaj yapılıyor.

 

 

Desi Utopic R, 4 ayrı opsiyonlu olarak kumanda edilebilmektedir. Bunlar, cep telefonu uygulaması, şifre paneli, parmak izi okuyucu paneli ve kumandadır.

 

 

Desi Utopic R Ubc 100 Bluetooth Akıllı Kilit Ubc100 akılı kilidi,  boş ve ya  dolu paket olarak alıyor gibi düşünebilirsiniz. Bu demek oluyor ki daha az ücret ödeyerek boş paketli Utopic R, ihtiyacınızı fazlası ile karşılar.

 

Bu durum şu şekilde açıklanabilir; Desi Utopic R, boş paket olarak sadece telefon uygulamasından kumanda edilir olarak satın alınabilir. Bu durumda telefonunuzun şarjı bittiğinde veya bozulduğunda evinize giriş yapamazsınız, ancak kilit aynı zamanda anahtar ile de açıldığı için aracınızda bir anahtar bulundurabilirsiniz.

 

Desi Utopic R parmak izli kilit satın alırken, şifre paneli, parmak izi okuyucu paneli ve ya kumandalardan hepsini ya da birini ilave alarak  alıp dolu pakete geçmiş olursunuz. Bize göre, akıllı kilit, uygulamadan açılıp kapanırken ve anahtarları da varken diğer opsiyonlara gerek yoktur. Şöyle ki; telefonunuzun şarjının bitmesi veya bozulması risklerini göz önünde bulundurarak, kilit içerisinden çıkan 5 adet anahtarı, aracınızda veya bir yakınınızda bulundurmanız yeterlidir.

 

Desi utopic R, Lityum şarj edilebilir pillere sahiptir ve telefonda bulunan Utopic Smartlock uygulamasında pil seviyesi görülmektedir. Böylelikle kilidi gerek gördüğünüzde şarj edebilir ve pil bitti sıkıntısını yaşamazsınız.

 

Ankara’da tüm semtlere Desi utopic R parmak izli kilidin montaj ve satışını yapan firmamız tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

 

Desi utopic r

Desi utopic r parmak izi okuyuculu kilit

Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.