0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Dikmen Oto Anahtarcı, Dikmen Oto Yedek Anahtar 05334072469

Osman temiz mahallesi çilingir

Dikmen Oto Anahtarcı, Dikmen Oto Yedek Anahtar 05334072469

Dikmen oto anahtarcı  05334072469

Tekin Elektronik Anahtar olarak oto anahtar kapsamında , Dikmen oto yedek anahtar hizmetlerimiz ile karşınızdayız.

 

Oto anahtarları günümüzde aynı zamanda elektronik anahtar ismini almış durumda. Çünkü bir anahtar aracın kapılarını açıp kontağı da çeviriyor ancak işte bura da farklı bir sistem devreye giriyor. Bu sistemin adı immobilizer’dir.

 

İMMOBİLİZER NEDİR?

İmmoblizer, anahtar ile araç arasında bir bağ oluşturuyor. Araç anahtarlarının içine yerleştirilen çip, araca proğlanmış olduğundan çalışmasına izin veriyor. Böylelikle her aracın kendisine özel üretilen çipler sayesinde güvenlik üst düzeye ulaşıyor. Dikmen oto yedek anahtar ihtiyacınız var ise iletişime geçebilirsiniz.

 

Yale, pantograf ve smart olarak üçe ayrılan oto anahtarlarını şu şekilde detaylandırabiliriz; Yale anahtar bildiğimiz klasik yale ev anahtarı gibidir.

 

Pantograf, anahtar ucuna kanal açılmak sureti ile şifre kombinasyonu sağlanan bir sistemdir.

Smart anahtarla ise uzaktan, örneğin anahtarı cebinizden dahi çıkartmadan aracın çalışması sağlanıyor. Dikmende oto yedek anahtar ve dikmen oto anahtar için talepte bulunabilirsiniz.

 

Biz Tekin Elektronik Anahtar olarak, oto anahtar ve oto yedek anahtar konusunda profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Ankara dikmen  oto yedek anahtar taleplerine uzman ekip ile karşılık veriyoruz.

Ultra lüx immobilizer çip kodlama cihazlarımız, son teknoloji anahtar makineleri ve yılların getirmiş olduğu tecrübemiz sayesinde sizlere mükemmele yakın hizmet veriyoruz.

 

Dikmende oto anahtarcı, Dikmen oto çilingir dikmen yedek anahtar için iletişim numaramız olan 05334072469 dan arayabilir, Ankara’da oto anahtar konusunda bilgi alabilir ve oto yedek anahtar işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.