0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Hüseyingazi Çilingir Anahtarcı | 03129110621

Hüseyingazi Çilingir Anahtarcı | 03129110621

Ev Oto Kapı Açma ve kilit değişi için İletişim:

Ev,Oto,Kasa,Kapı Açma Ve Kilit Değişimi İçin
24 Saat Tıkla Ara;

03129110621

 

Hüseyingazi Çilingir hizmetimiz Tekin Çilingir tarafından Ankara’nın Altındağ bölgesinde hizmet vermektedir. Hüseyin gazi çilingir sertifikalı bir çilingir firması olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Ankara Hüseyingazi anahtarcı hizmetimiz sertifikalıdır.Çilingir firmamız, Tecrübeli ve işinin ehli elemanları ile müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet sunar. Hüseyingazi çilingir, anahtarla ile ilgili bir çok hizmet vermektedir.

 

ÇİLİNGİRLİK YETKİ BELGELERİMİZ

Bildiğiniz üzere kilit değişimi veya anahtar kopyalama gibi daha fazla güven ve önem arz eden konularda çilingirlik hizmeti veren işletmenin belli başlı sertifika ve yetki belgeleri olmalıdır. Belgelerimizi görmek için şuraya bakabilirsiniz.

  • Anahtarcılar Kilitçiler Çilingirler ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Tanıtım Kartı

  • Milli Eğitim Bakanlığı Kalfalık Belgesi

  • Milli Eğitim Bakanlığı Ustalık Belgesi

  • Vergi Levhası

Bu hizmetlerden bazıları, kapı açma, göbek değiştirme, Dierre İtalyan kapı kilitleri, Kumanda kapları, Oto Çilingir,Oto anahtarları, Garaj kumanda tamir ve bakımı, İmmobilizer, Hırsıza dur diyen tek sistem,Kapılarınıza üçlü emniyet sistemi,Çilingir hizmeti,Oto kumanda,Yale kasa anahtarcısı,Slot kolay anahtarıdır.

 

Hüseyingazi Çilingir , oto çilingir hizmeti ile her marka araç ve modele çilingir hizmeti sağlayıp otomobilinize zarar vermeden işlemi tamamlamaktadır. Ankara Hüseyingazi Anahtarcı 7/24 günün her saati hizmetinizdedir. Daha fazla bilgi ve fiyat için bizi 03129110621 iletişim arayabilirsiniz.

Hüseyingazi çilingir, en uygun fiyata profesyonel hizmet sunar. Firmamız acil çilingir ve kilit değişimi hizmetleri vermektedir.

HİZMETLERİMİZ;

hüseyingazi, çilingir, hüseyingazi anahtarcı

Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.

TIKLA, ÇİLİNGİRİ HIZLI ARA >>