0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

İncek Çilingir Anahtarcı 05376649919

İncek Çilingir Anahtarcı 05376649919

Ev,Oto,Kasa,Kapı Açma Ve Kilit Değişimi İçin
24 Saat Tıkla Ara;

03124795559  05376649919

Değerli müşterimiz; Çilingir firmamızdan hizmet almadan önce buradan yetki belgemizi görebilirsiniz.

Ankara’nın yerli çilingir firması olarak uzman ekibimiz ile 7/24 güvenli çilingir hizmeti veriyoruz.

Önemli Not: Yetki belgesi gösteremeyen sözde çilingirlerden,Ankara Anahtarcılar Kilitçiler ve Çilingirler odasına üye olmayan, devlete vergisini ödemeyen kişilerden  güvenliğiniz için lütfen hizmet almayınız.

 İncek Çilingir, Ankara Anahtarcılar Kilitçiler ve Çilingirler odasının 0479 no’lu üyesi olmakla güvenilir bir çilingir firmasıdır.

İncek Çilingir sertifikalı bir çilingir firmasıdır.Aynı zamanda her gün yenilenen teknolojiye ayak uydurarak her geçen gün kendini yenilemektedir. İncek çilingirin verdiği hizmetlerden bazıları kapı açma göbek değişimi slot kolay anahtar garaj kumanda kopyalama,yedekleme,oto anahtar kopyalama,yedekleme, oto kumanda kopyalama,yedekleme,oto çilingir ,dierre kapı kilitleri, Ankara çelik kapı kilitleri,akıllı kilit, stp kilit gibi bir çok hizmetten oluşmaktadır.

İncek çilingir incek semtinde 7/24 çilingir ve anahtarcı hizmeti vermektedir. Güvenli kilit değişimi hizmeti için iletişime geçiniz

İncek anahtarcı aynı zamanda kale kilit, yale kilit, yuma kilit, masterlock kilit, mul-t-lock kilit sistemlerinin özel yetkili satış, bakım,montaj  servisidir. İncek anahtarcı 7/24 hizmetinizdedir.

Bulunduğunuz konuma mümkün olan en yakından çilingir hizmeti almanız zaman ve diğer etkenler açısından önemlidir.

Neden Yakından hizmet almalısınız?

Aynı zamanda İncek anahtarcı Acil çilingir hizmeti de vermektedir siz incek anahtarcıyı aradıktan kısa bir süre içinde mağduriyetinizi gidermek adına hizmet vermek için verdiğiniz adreste olacağımızın garantisini vermekteyiz.

2 Yorumlar
  • Uğur Bora
    Saat: 09:41h, 31 Mayıs

    İncek loft da kapı da kalıp bu iş yerini aradık. 15- 20 dk’da gelip kapımızı açtılar. Teşekkürler 🙂

  • admin
    Saat: 00:26h, 23 Mayıs

    Uğur bey, değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bir yorum yapın.

TIKLA, ÇİLİNGİRİ HIZLI ARA >>