0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Keçiören Çilingir Anahtarcı 03129110621

Keçiören Çilingir Anahtarcı 03129110621

 

Keçiörenin anahtarcısı hizmetimiz Tekin Çilingir tarafından verilmektedir. Son teknoloji ve kapılara zarar vermeden yetki belgeli ve sertifikalıdır. Çılingirlik için özellikle güven problemini sertifikalarımız ile ortadan kaldırıyoruz. Anahtar kopyalama, kilit açma ve kilit değiştirme gibi işlerinizi güvenle teslim edebilirsiniz.

Değerli müşterimiz; Çilingir firmamızdan hizmet almadan önce buradan yetki belgemizi görebilirsiniz.

 

Keçiörenin anahtarcısı , kaliteli, sertifikalı güvenilir bir çilingir firmasıdır.
Keçören anahtarcı firmamızda verdiğimiz hizmetlerden bazıları kapı açma, göbek değişimi, garaj kumanda tamir ve bakımı, merkezi kilit, isimli anahtarlık, stp kilit ,akıllı kilit ,oto kumanda, yale kasa anahtarı, yüksek güvenlikli kapı açma işlemleridir.

 

Ayrıca Firmamız Keçiören çilingir,  yuma kilit, kale kilit, yale kilit ve mul-t-lock ürünlerinin özel yetkili satış servisidir.
Keçiören anahtarcı aynı zamanda oto çilingir hizmeti  vermektedir. Eskiyen yıpranan kumandalarınızı  kısa süre içerisinde değiştirip güvenliğiniz için eski kumandalarınızın hafızasını silmekteyiz.

Keçiören oto anahtarcı her marka aracın kapısını açmakla beraber araca hasar vermeden bu işlemi yapar oto çilingir aynı zamanda immobilizer sistem ile de ilgilenmektedir.
Keçiören anahtarcı dierre kapı kilitleri, Ankara çelik kapı kilitlerini kasaya hasar vermeden açmaktadır
Keçiörende anahtarcı, 7/24 hızlı servisi ile hizmetinizdedir. Acil çilingir için
Keçiörendeki anahtarcı firmamızı,

03129110621 

iletişim numaramızdan 7/24 arayabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir yorum yapın.