0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Keklikpınarı Çilingir Anahtarcı Tel: 05376649919

Keklikpınarı Çilingir Anahtarcı Tel: 05376649919

Ev,Oto,Kasa,Kapı Açma Ve Kilit Değişimi İçin
24 Saat Tıkla Ara;
03124795559  05376649919

Çilingir firmamız, Dikmen’de bulunmakta ve siz müşterilerine hemen keklikpinarı çilingir hizmeti vermek üzere 2014 yılında kurulmuştur. En uygun fiyata profesyonel bir hizmet alacaksınız.

Keklikpınarı çilingir olarak 7 gün 24 saat anahtarcı hizmeti vermekteyiz.Verdiğimiz çilingir hizmeti sertifikalı ve güvenlidir. Keklikpınarı çilingir güvenlik sistemi olarak stp kilit ve akıllı kilit sistemlerini önermektedir.

Stp kilit sitemi ev ve işyerlerinin kapısına takılan her kesimden insanın sahip olabileceği uygun maliyetli bir sistem olmakla beraber stp kilit sistemi iki parçadan oluşur bunlardan birincisi barel koruyucudur barel halk dilinde kapı silindiridir barel koruyucu ise barelin yani kapı silindirinin kırılmasını engeller.

Akıllı kilit ise apartman ve iş yerlerinin güvenliği için çip, kart gibi bir çok opsiyonel seçeneği bulunan bir güvenlik sistemidir. Keklikpınarı çilingir aynı zamanda kale kilit, yuma kilit, yale kilit, mul-t-lock firmalarının özel yetkili satış servisidir. Keklikpinarı anahtarcı dierre kapı kilitleri ve Ankara çelik kapı kilitlerini kasaya hasar vermeden açmaktadır.

Keklikpınarı Çilingir oto çilingir hizmeti de vermektedir.Verdiğimiz oto çilingir hizmeti ile oto anahtar kopyalama, oto anahtar yedekleme, immobilizer sistem ve daha bir çok oto çilingir servisi vermekteyiz. Keklikpınarı Çilingir 7/24 hızlı servisimiz ile hizmetinizdeyiz Keklikpınarı anahtarcıyı arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir yorum yapın.

TIKLA, ÇİLİNGİRİ HIZLI ARA >>