0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Kızılay Çilingir Anahtarcı 03129110672

Kızılay Çilingir Anahtarcı 03129110672

 

Kızılay çilingir, Tekin Çilingir kapsamında, Türkiye’nin başkenti olan Ankara’nın Kızılay semtinde hizmet vermekte olan bir çilingir firmasıdır. Kızılay çilingir’de verdiğimiz hizmet, kaliteli ve sertfikalı olduğundan bu noktada duraksama bulunmamaktadır.

 

Kızılay anahtarcı olarak verdiğimiz hizmetlerden bazıları kapı açma, göbek değişimi, kumanda kapıları, garaj kumanda tamir ve bakımı, akıllı kilit ,oto kumanda, yale kasa anahtarcı, slot kolay anahtar. Ayrıca Kızılay çilingir,  yuma kilit, kale kilit, yale kilit ve mul-t-lock ürünlerinin satışını yapıyor.

 

 

Kızılay anahtarcı aynı zamanda oto çilingir servisi de vermektedir. Eskiyen kumandalarınızı yıpranan kumandalarınızı kısa süre içerisinde değiştirip güvenliğiniz için eski kumandalarınızın hafızasını silebiliriz.

 

Kızılay oto anahtarcı her marka aracın kapısını açmakla beraber araca hasar vermeden bu işlemi yapar. Oto çilingir, aynı zamanda immobilizer sistem ile de ilgilenmektedir.

Kızılay çilingir dierre kapı kilitlerini, Ankara çelik kapı kilitlerini kasaya hasar vermeden açmaktadır. Kızılay çilingir 7/24 hızlı servisi ile hizmetinizdedir. Acil çilingir için bizi arayabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve fiyat için Kızılay çilingir’i arayabilirsiniz.

2 Yorumlar
  • Ömer özturk
    Saat: 23:11h, 26 Nisan

    Focus 2 ,2006 model aracim icin yedek immobilizer anahtar yaptirmak istiyorum

  • Tekin Çilingir
    Saat: 22:14h, 17 Temmuz

    Değerli müşterimiz; 03129110672 numaramızdan ulaşıp bilgi fiyat alabilirsiniz.

Bir yorum yapın.