0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Kurtuluş Çilingir Anahtarcı | 03129110672

Elvankent Çilingir

Kurtuluş Çilingir Anahtarcı | 03129110672

Kurtuluş 7/24 çilingir numarası:

Çilingir’i hızlı ara: 03129110672

Çilingir ve Anahtarcılık Nedir?

Kurtuluş çilingir hizmeti verdiğimiz Tekin Çilingir olarak sizlere Çilingirlik ve Anahtarcılık mesleğinin nasıl yapıldığını anlattık. Çilingir ve anahtarcılık mesleği uzmanlık ve eğitim gerektiren meslek gruplarından biridir. Çilingir ve anahtarcılık mesleğine sahip kişiler; kapı açma, kasa açma, otomobil kapısı açma, anahtar ve kilit çoğaltma gibi bir çok işlemi gerçekleştirirler. Kapı açma gibi işlemlerin yanı sıra aynı zaman da çilingir ve anahtarcılık mesleğini icra eden kişiler kapı yay montajı ve bakımlarını da yapmaktadırlar.

 

Çilingir ve anahtarcılık meslek grubunu yapmak için kişilerin bazı yeterliliklere sahip olmaları gerekmektedir. El becerilerinin yüksek olması, göz sağlığının yerinde olması, analitik düşünme gibi özellikler ve yeteneklerin bulunması çilingir ve anahtarcılıkta önemli bir rol oynamaktadır.

 

Çilingir ve anahtarcılık mesleğinde kişinin kendi özel yetenekleri dışında mesleki eğitimden geçmesi, sınavlara tabii tutulması ve bu sınavları başarıyla tamamlamış olması gerekmektedir. Bu yeterliliğe sahip olan kişiler;

  • TS-ISO standartların göre uygun olarak teknik resim çizebilirler, iki boyutlu olarak masa üstü bilgisayarlarda belirli programlarda (autocad, solidworks gibi) teknik çizim yapabilirler.
  • Takım tezgahlarını rahatlıkla kullanabilirler, el aletlerini kavrayıp kendilerine zarar vermeden kullanabilirler ve temel üretim işlemlerini gerçekleştirebilirler.
  • İki boyutlu teknik çizim eğitimi alan çilingir ve anahtarcılar temel modelleme işlemlerini de gerçekleştirebilirler.
  • Anahtarcılar odası birliğine de üye olması yasal zorunluluk olan çilingir ve anahtarcılar kapı kilidini ya da anahtarını kopyalamadan önce yasal işlemleri de gerçekleştirmelidir. Usule uygun bir şekilde yerine getirirler.

Kırkkonaklar Çilingir, Kurtuluş çilingir, Akdere çilingir, Natoyolu çilingir ve Abidinpaşa çilingir servisi uzman kadrosu ve eğitimli profesyonel çalışanları ile tüm yukarıda saydığımız özellikleri tam olarak yerine getirmektedirler. Anahtarcılar odası birliğine de üye olan Kırkkonaklar Çilingir, Kurtuluş çilingir, Akdere çilingir, Natoyolu çilingir ve Abidinpaşa çilingir servisi; müşterilerine güvenli hizmet teminatı vermektedirler. Dışarıda serbest bir şekilde çilingir ve anahtarcılık hizmeti veren kişi ve kurumlara itibar etmeyiniz. Aksi takdir de eşyalarınızın çalınması, özel hayata müdahale ya da çok daha kötü olaylarla karşılaşabilirsiniz.

 

Kurtuluş çilingir | Tekin Çilingir

Çilingir ve Anahtarcılar eğitimleri ve iş hayatları boyunca milli eğitim temel kanunu, 3308 sayılı mesleki eğitim kanunu ve mesleki ve teknik eğitim yönetmeliği gibi kanunlara tabiidirler. Kırkkonaklar Çilingir, Kurtuluş çilingir, Akdere çilingir, Natoyolu çilingir ve Abidinpaşa çilingir servisi ekip çalışanları da tüm kanunlara hakim olan uzman kadrosu ile değerli müşterilerine yedi gün yirmi dört saat boyunca sınırsız hizmet güvencesi ve teminatı sunmaktadırlar.

 

Çilingir ve anahtarcıların sorumlu olduğu kurum Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü kuruluşudur. Bu kuruluşa girmek ya da iş yeri açmak için önemli olan unsur kalfalık belgesini aldıktan sonra belirli bir süre kalfalık yapmaları gerekmektedir. Sonrasında ustalık belgesine sahip olmaktır. Ustalık belgesine sahip olan çilingir ve anahtarcılar kendi iş yerlerini çalıştırabilir ve yanında kişi ya da kişiler çalıştırabilirler. Ancak bu kişilerin de belirli bir eğitimden geçmesi gerekmektedir.

 

Kurtuluş çilingir, Akdere çilingir, Natoyolu çilingir ve Abidinpaşa çilingir servisi ekipleri tamamlanmış eğitimleri ile müşterilerine güvenli hizmetin adresleridir. Yüzde yüz güvence ile Kırkkonaklar Çilingir, Kurtuluş çilingir, Akdere çilingir, Natoyolu çilingir ve Abidinpaşa çilingir servisinden hizmet satın alabilirsiniz. Bir çok işleminizi sorunsuz olarak halledebilirsiniz. Apartmanlarınıza kamera taktırarak güvenlik sistemlerinizi artırabilir, kilit ya da anahtarlarınızı çoğaltabilirsiniz. Aynı şekil de kurumsal iş yerinize kartlı güvenlik sistemleri, yüz okuyucu sistemler taktırabilirsiniz. Ya da arızalanan kartlı güvenlik sisteminizi ya da yüz okuyucu sistemlerinizin tamir ve onarımını

 

Kırkkonaklar Çilingir, Kurtuluş çilingir, Akdere çilingir, Natoyolu çilingir ve Abidinpaşa çilingir servisine kolaylıkla ve güvence ile yaptırabilirsiniz.

 

 

Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.

TIKLA, ÇİLİNGİRİ HIZLI ARA >>