0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Mamak Zerdalitepe Çilingir Anahtarcı 03129110672

Mamak Zerdalitepe Çilingir Anahtarcı 03129110672

 

Mamak zerdalitepe çilingir 7/24 hizmetinizdedir.Zerdalite de çilingir olarak  verilen hizmetler müşteri memnuniyeti odaklıdır. Çilingir firmamız Ankara Mamak ta bulunmakta olup, diğer illerde bulunan zerdalitepe mahalleleri ile birlikte değerlendirmemelidir. Firmamız Ankara zerdalitepe’te hizmet veriyor. Mamak zerdalitepenin çilingiri, yale kilit, kale kilit, yuma kilit, mul-t-lock gibi birçok firmanın satışını yapmaktadır.

 

Yuma kilit sürekli yenilik içerisindedir ve son zamanda ymk hibrit modeli ile cep dostu olmayan devam etmektedir.  Yuma kilit, paslanma, darbe ve çürümelere karşı dayanıklıdır. Tekin Çilingir, Ankara çelik kapı kilitlerini kasaya hasar vermeden açabilen, işinin ehli tecrübeli elemanları ile siz müşterilerine hizmet vermektedir. Emek çilingir, oto çilingir hizmeti de vermektedir. Tekin Çilingir ustaları, oto çilingir hizmeti olarak her marka aracın kapısını hasar vermeden açıyor.

 

Oto çilingir oto kumanda yenileme, yedekleme, kopyalama, anahtar kopyalama, yedekleme işlemleri uygun maliyet ile yapılmaktadır. Zerdalitepe çilingir anahtarcı, Ankara zerdalitepede’de günün her saati, 7/24 hizmetinizdedir. Zerdalitepe anahtarcı firmamız gece gündüz hizmetinizdedir.

Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.