0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Mustafa Kemal Mahallesi Hidrolik Kapı Yayı Servisi 05376649919

Mustafa Kemal Mahallesi Hidrolik Kapı Yayı Servisi 05376649919

Ankara Mustafa Kemal Mahallesi, Çankaya ve diğer ilçelerinde bina kapınızın Tekay,Kale ve Karakoç  Kapı hidroliği arızalandığında sizlere bir telefon kadar yakınız. Binanızın Tekay,Kale Yada Karakoç Kapı yayı sürekli çalışan bir parça olduğundan zamanla arıza verebilir, yağ akıtabilir, iç yay kısmı kırılabilir ya da gergi mandalı yerinden çıkarak işlevsiz hale gelebilir. İşte bu gibi sorunlardan biri ile karşılaştığınızda bizimle irtibata geçebilir, bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Mustafa Kemal Mahallesi Kapı Hidroliği Servisi, Tekay, Karakoç ve Kale Hidrolik yayların montajını yapmaktadır.

Bina Kapı yayları çoğu zaman acemi ustalar ya da bina görevlileri ve yahutta bina sakinleri tarafından bilinçsizce montaj yapıldığı ve devamın da en sık karşılaştığımız kapının çok sert kapanmasına, vuruntulu çalışmasına sebebiyet vermektedir ki bu durum özellikle giriş katta oturan bina sakinleri için büyük gürültüden dolayı sorun olmaktadır.

Tekay Kapı Yayı genellikle halk dilinde Tekay kapı hidroliği ya da kapı iticisi olarak adlandırılmaktadır. Bina kapı hidroliği montajı yapılırken  bina kapısının rüzgarla teması  gözetlenerek en doğru yay, yani kaç numara yay takılacağına karar verilmelidir. Bu durum yayın doğru çalışması için en temel bilgidir.

Yorum Yok

Bir yorum yapın.

TIKLA, ÇİLİNGİRİ HIZLI ARA >>