0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Natoyolu Çilingir Anahtarcı | Tel:03129110672

Natoyolu Çilingir

Natoyolu Çilingir Anahtarcı | Tel:03129110672

Mamak Natoyolunda 7/24 çilingir numarası:03129110672

 

Natoyolu Çilingir, çilingirlik mesleği ile uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bu konuda çilingirlik ve anahtarcılık mesleğini sizlere detaylı bir şekilde anlatmak istedik.

Çilingircilik ve anahtarcılık mesleği mekanik ve metal ticareti alanında hizmet veren iş kollarından biri olarak meslek grubunda yer etmektedir.

 

Çilingirci ya da diğer adıyla anahtarcılık mesleğini icra eden kişiler işlemeyen kapı, otomobil kapısı, kasa, dolapların kilitlerinin açılmasını sağlayan ve kilit, anahtar montajı, kilit bakım ve onarım işlemlerini yerine getiren meslek grubuna sahip kişilerdir.

Çilingircilik ve anahtarcılık mesleğini yapanların genel özellikleri şu şekildedir:

  • El ve el parmaklarını ustalık ile kullanmaktadırlar.

  • Mekaniğe özel bir ilgileri vardır ve sorun çözümü odaklıdırlar.

  • Görme özürleri bulunmamaktadır ve bulunmamalıdır.

  • Plan yapma ve uygulama yeteneğine sahip kişilerdir.

  • Dikkatli ve sabırlıdırlar.

  • Şekiller arasındaki algoritmayı kolaylıkla kavrayan ve çözebilen kişilerdir.

 

  • Sorumluluk sahibi ve güven duygusunu karşı tarafa geçirebilen kişilerdir ve anahtarcılık ve çilingircilik mesleğini yapmak isteyen kişiler de bu özelliklere sahip olmalıdırlar.

 

 

Natoyolu çilingir uzman ve profesyonel ekibiyle tam olarak belki de daha fazla olarak yukarıda saydığımız özelliklere sahiptirler. Çilingircilik ve anahtarcılık mesleğinde en önemli olgu müşterilere güven temin etmektir. Müşterilerinize verdiğiniz güven ile uzun yıllar boyunca bu mesleği sürdürebilirsiniz.

 

Günümüzde serbest olarak çilingircilik ve anahtarcılık mesleğini yerine getiren kişiler türemiş bulunmaktadır. Bu kişiler aldıkları teknolojik aletler ile çilingircilik ve anahtarcılık mesleğini icra edebileceklerini sanmaktadırlar.

Ancak ne yazık ki çilingircilik ve anahtarcılık mesleği bu kadar kolay ve basit bir iş kolu değildir. Çilingircilik ve anahtarcılık mesleğini icra etmek isteyen kişiler hem yukarıda saydığımız özelliklere sahip olmalı hem de belirli eğitim kurslarından ve sınavlarından geçmektedirler.

Bu kurs sınavlarını geçtikleri takdirde kalfalık ve ustalık belgesine sahip olabilir, daha sonrasında iş yeri açma hakkına erişebilmektedirler. Ustalık belgesine sahip olmak için de belirli bir süre kalfalık belgesi ile iş tecrübesi edinmeleri gerekmektedir.

 

Kırkkonaklar Çilingir, Kurtuluş çilingir, Akdere çilingir, Natoyolu çilingir ve Abidinpaşa çilingir servisi uzman kadroları ile her türlü kalfalık ve ustalık belgelerine sahip çalışanlardan oluşmaktadır. Ekip arkadaşlarını büyük bir titizlik ile seçen Kırkkonaklar Çilingir, Kurtuluş çilingir, Akdere çilingir, Natoyolu çilingir ve Abidinpaşa çilingir servisi ekiplerine rahatlıkla güvenebilirsiniz.

 

Natoyolu Çilingir | Tekin Çilingir

Çilingircilik ve anahtarcılık mesleği geçmişten günümüze gelen en eski iş kollarından biridir. Ancak günümüzde teknolojinin gelişmesi ile bu mesleği icra eden kişiler bir takım korkular yaşamaktadırlar. Çilingircilik ve anahtarcılık mesleğinin tarihe gömülmesi, kazanç sağlayamama ve haliyle de meslek kaybı yaşama korkularını bir arada yaşamaktadırlar.

 

Son zamanlarda kodlama ve yazılım mesleğinin popülerlik kazanması ve artık ihtiyaçlarımızı dijital hayata taşıma gibi fırsatlar çilingircilik ve anahtarcılık mesleğine de yansıdı. Öyle ki sadece ev ya da iş yeri, otomobil anahtarları açmakla kalmıyor; artık özellikle kurumsal iş yerlerinde yer alan kartlı okuma sistemi, yüz tanıma sistemi gibi işlemleri de çilingircilik ve anahtarcılık mesleğini icra eden kişiler tarafından yerine getirilmektedir. Bu nedenle çilingircilik ve anahtarcılık mesleği bir teknolojik dönüşüm yaşadı demek yanlış olmayacaktır.

 

Natoyolu çilingir  tüm anahtar ve dijital yüz tanıma sistemleri gibi hizmetlerini müşterilerine sunmakta ve güven temin etmektedirler. Hırsızlık vakalarının çoğalması ile de apartman kapılarına kameralı kilit sistemleri takılmaya başlanmıştır. Bu nedenle de günümüzde yaşanan dijital dönüşüm ile çilingircilik ve anahtarcılık mesleği de güzel büyük bir boyut atlamış ve meslek bir ivme kazanmıştır.

 

­ Kırkkonaklar Çilingir, Kurtuluş çilingir, Akdere çilingir, Natoyolu çilingir ve Abidinpaşa çilingir servisi tüm bu işlemler için siz değerli müşterilerine bir telefon kadar yakındadırlar.

Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.