0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Ostim Çilingir Anahtarcı 03129110350

Ostim Ağaçişleri Sitesi Çilingir

Ostim Çilingir Anahtarcı 03129110350

 

Ostim çilingir, Tekin Çilingir kapsamında Ankara’nın Ositim semtinde hizmet vermekte olan bir çilingir firmasıdır. Ostim çilingir’in verdiği hizmet kaliteli ve sertifikalı olduğundan güveilir bir çilingir firmasıdır. Ostim anahtarcı olarak verdiğimiz hizmetlerden bazıları kapı açma, göbek değişimi, kumanda kapıları, garaj kumanda tamir ve bakımı, merkezi kilit, cam kaldırma , isimli anahtarlık, stp kilit ,akıllı kilit ,oto kumanda, yale kasa anahtarcı, slot kolay anahtar e yüksek güvenlikli kaı açma işlemleridir.

 

Ayrıca Firmamız Ositim çilingir olarak yuma kilit, kale kilit, yale kilit ve mul-t-lock ürünlerinin satışını yapıyor. Ostim anahtarcı aynı zamanda oto çilingir servisi de vermektedir. Eskiyen kumandalarınızı yıpranan kumandalarınızı kısa süre içerisinde değiştirip güvenliğiniz için eski kumandalarınızın hafızasını silmekteyiz. Ostim oto anahtarcı her marka aracın kapısını açmakla beraber araca hasar vermeden bu işlemi yapar. Ostim çilingir, aynı zamanda immobilizer sistem ile de ilgilenmektedir.Ostim çilingir dierre kapı kilitlerini ve ankara çelik kapı kilitlerini kasaya hasar vermeden açmaktadır.

 

Ostim çilingir 7/24 hızlı servisi ile hizmetinizdedir. Acil çilingir için Ostim Çilingir firmamızı  05376649919,  iletişim numaralarımızdan 7/24 arayabilirsiniz. Ostim acil güvenli çilingir.

 

Anahtar kelimeler; ostim anahtarcı, ostim çilingir, ostim oto çilingir, ostimde çilingir.

Yorum Yok

Bir yorum yapın.