0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Ostim Kapı Yayı-03129110926

Ostim Kapı Yayı-03129110926

 

Ankara’nın Ostim semtinde Bina,ofis yada iş yerinizin kapılarında bulunan hidrolik kapı yayınız arızalandığında yada sıfırdan montaj yaptırmak istediğinizde  firmamızı arayarak bilgi fiyat ve hizmet alabilirsiniz. Ankara’nın en geniş şubesine sahip firmamız sizlere en yakın şubemizden ustalar göndererek kapı yayı konusunda garantili bir şekilde servis sağlamaktadır. Yaptığımız iş kalitelidir ve uzman ustalarımız tarafından montaj ve tamirat yapılmaktadır.

 

 

  Bina Kapı Yayları montajı konusunda bilgi sahibi değilseniz lütfen kurulu bir yayı sökmeye çalışmayınız. Kapı hidroliği içerisinde çok sert bir şekilde gergi de bulunan yay, sökme esnasında yaralanmalara neden olabilir.

 

 

Ankara’nın Tunalı Hilmi semtinde  bina kapınızın Kapı hidroliği arızalandığında Ostim Kapı Yayı servisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Binanızın Tekay,Kale yada Kara koç Kapı yayı sürekli çalışan bir parça olduğundan zamanla arıza verebilir, yağ akıtabilir, iç yay kısmı kırılabilir ya da gergi mandalı yerinden çıkarak işlevsiz hale gelebilir. İşte bu gibi sorunlardan biri ile karşılaştığınızda bizimle irtibata geçebilir, bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

 

 

Ostim Kapı Yayı Servisi, Tekay, Kara koç ve Kale Hidrolik yayların montajını yapmaktadır.

Yorum Yok

Bir yorum yapın.