0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Park Oran Çilingir Anahtarcı 05376649919

Park Oran Çilingir Anahtarcı 05376649919

Ankara’nın Park Oran bölgesinde hizmet veren bir çilingir firması olarak yıllardır kusursuz, sorunsuz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz. Sertifikalı hizmetimizle 7/24 demeden arayabileceğiniz bir çilingir firması olmaktan mutluluk duyarız. İşinde başarılı olan ustalarımızla size güven vererek hizmet etmekteyiz. Park Oran Çilingir Servisi bir Dikmen Anahtar şubesi olup, Ankara Anahtarcılar odasına 0479 üye no ile kayıtlı, güvenilir bir çilingir firmasıdır.
Park Oran Anahtarcı servisimizi günün her saati arayabilir her türlü kapı işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Oluşturduğumuz uzman çilingir ekibimizle kısa sürede adresinize gelerek gerek kapı açma gerekse kilit değiştirme gibi işlemlerinizi zamanınızı harcamadan yapabiliriz. Ankara Park Oran Çilingir servisimiz bunun dışında oto çilingir servisliğide vermektedir. Sadece eviniz değil arabanızda bizim işinde başarılı çilingir ekibimize emanettir. Park Oran Çilingir, Stp Kilit,Pro Kilit, Alarmlı Kilit,Tuzaklı Kilit montajları yaparak kapınızı daha güvenli hale getiriyor.

Stp Kilit, Kapı İç kısmına monte edilen ve levye ile kapının kastırılarak açılmasına imkan vermeyen özelliğe sahip bir kilittir.

Bunların yanı sıra Park Oran Çilingir servisinde pimapen tamiri, kilit tamiride yapılmaktadır.
Verdiğimiz hizmetler profesyonel ve kaliteli hizmetlerdir.
Hayatınızda her şeyi iyi seçtiğiniz gibi çilingiride iyi seçmelisiniz.
Iyi bir çilingirde olması gereken hususlar;
•USTALIK BELGESI
•ÇİLİNGİRLİK SERTIFIKASI
•UZMAN ÇİLİNGİR EKIPMANLARI
•TAKILAN KİLİTLER HAKKINDA BİLGİLENDİRME
•KAC YILDIR BU İŞİ YAPTIĞI
Park Oran Çilingir Servisi olarak bütün bu hususlara sahip olan ekibimizle sizlere hizmet vermekten son derece mutluluk duyuyoruz.

Firmamıza 7/24 05376649919 numaralı iletişim numaramız dan ulaşabilirsiniz.

Park Oran Çilingir, Bu bölgeye 3 km uzaklıkta bulunan ve 10 dakikada hizmet sunan bir Dikmen Anahtar şubesidir.

 

Yorum Yok

Bir yorum yapın.

TIKLA, ÇİLİNGİRİ HIZLI ARA >>