0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Şentepe Çilingir Anahtarcı 03129110350

Çilingir

Şentepe Çilingir Anahtarcı 03129110350

 

 

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan Şentepe semtinde çilingir ve anahtarcı ihtiyaçlarınız için 7/24 hazır bulunan Şentepe Çilingir, taleplerinize  işin uzmanı, müşterimiz ile iyi iletişim kurabilen, kendilerini en iyi seviyede yetiştirmiş, yetki belgeli aynı zamanda güler yüzlü uzman ustaları ile kısa sürede cevap vermektedir.

 

Şentepe, bundan yaklaşık  15 yıl öncesinde, 2000 li yıllarda çarpık yapılaşma içerisinde sıkıntılı bir yaşam alanından kurtulmanın temellerini atarak gecekondu yerleşiminden modern bina ve site konutlarına geçiş sağlamaya başlamış ve hızla gelişmektedir.

 

Ayrıca Şentepe son duraktan  yenimahalle metrosuna kadar uzanan telefelik ise  yeni şentepe’nin  güzelliğine güzellik katmıştır. Bu gelişime paralel olarak Şentepe’de bulunan yaşam alanlarının site ve binaların kapıları gecekondu kapıları ile kıyasladığımızda yüksek güvenlikli hale gelmiştir.

 

Şentepe’de bahsettiğimiz bu gelişim sürecine Çilingir firmamız Şentepe Çilingir’ de ayak uydurarak profosyonel Çilingir hizmetine geçiş sağlamıştır. Şentepe’de Kapı açma kilit değişimi oto kapısı açımı, oto kontak arızaları, oto immo sorunları,kapı yayı takılması, stp kilit uygulaması için bizlere 7/24 ulaşarak profesyonel destek alabilirsiniz.

 

Şentepe çilingir firmamıza 03129110350 iletişim numaramızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir yorum yapın.