0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Şifreli kasa nasıl açılır? Özellikleri nelerdir? 05376649919

Çilingir

Şifreli kasa nasıl açılır? Özellikleri nelerdir? 05376649919

Ankara şifreli elektronik kasa çilingir hizmetleri icin Ankara’nın yerel firması olarak bünyemizde bulunan profesyonel ustalarımızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz.

 

Şifreli kasalar, hemen hemen her evde bulunan, taşınabilir olması nedeni ile genellikle içten civataları ile sabitletlenen, bir nebze de olsa değerli evraklar için güvenilir küçük kutulardır.

 

ŞİFRELİ KASALARIN KİLİTLEME SİSTEMİ NASILDIR?

Şifreli kasaların, manuel ve şifre yöntemi ile iki ayrı kilit sistemi vardır. Manuel özelliği olmasının sebebi, şifre unutulduğunda ve ya pil bittiğinde çilingir marifeti ile açılabilmesi içindir.

 

Şifreli kaslarda bulunan tabular kilit, Çin’den ihraç edilir, Turkiye’de üretimi yoktur. Tabular kilit Çin’de çiçek kilit olarak da isimlendirilir.

 

ŞİFRELİ KASALARI ÇİLİNGİR NASIL AÇAR?

Şifreli dijital kasalar genellikle pil bitmesi sonucu manuel anahtarı da kayıp olduğundan kilitli kalır. Uzman bir çilingir tabular kilitli şifreli kasaları zarar vermeden kısa sürede açması gerekir.

Tabular kilitler için özel üretilmiş tabu maymuncuk ile kilitli şifreli kasalar saniyeler içerisinde açılımı yapılır. Şifreli kasa açımı için güncel fiyatlar mesafeye göre değişmekte olup 250 tl ila 500 tl aralığındadır.

 

Tekin Çilingir olarak firmamız Ankara’nın her semtinde şifreli kasa ve tüm kasalar için çilingir hizmeti vermektedir. Kilitli kalmış şifreli kasalar firmamız tarafından zarar vermeden açılıp kilit değişimi yapıldığı gibi, şifre unutma durumlarında yeni şifreler oluşturuluyor.

 

Özellikle kasalar için her zaman vurguladıgımız gibi yetkili, dükkanı bulunan ve bulunduğu ilin Anahtarcılar odasına üye olan ayrıca ustalık belgesi bulunan çilingirler tercih edilmelidir.

 

Firmamız Ankara Anahtarcılar odasının 0479 numaralı üyesi olmakla güvenilir bir çilingir firmasıdır.

 

Makale yazarı: Murat Tekin

Mesleği: İşletmeci, Çilingir

 

Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.

TIKLA, ÇİLİNGİRİ HIZLI ARA >>