0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Sincan Çilingir Anahtarcı 03129110214

Sincan Çilingir Anahtarcı 03129110214

 

ANKARA  SİNCAN  ÇİLİNGİR

Sincan çilingir servisimiz, Ev kapısı açma, güvenli kilit değişimi, yüksek güvenlikli oto kapısı açma, kaybettiğiniz aracınıza sıfırdan anahtar uygulama, immobilizer oto anahtar yapımı, ve oto kontak arızalarının giderilmesinden tutun da daha anahtarla ile ilgili pek çok konuda destek sağlamaktadır.

 

Sincan Anahtarcı servisimiz ile ev kapınıza e aracınıza işlem sırasında hasarsızlık garantisi veren çilingir firması olarak güvende olduğunuzu unutmayınız. Ankara da hangi semtte olduğunuzun hiç bir önemi yok zira Ankara geneli Ev ve oto çilingir hizmeti veren firmamız bünyesinde çalışan işinde uzman ustalar ile adresinize gelerek kapalı kalan ev kapılarınızın ve  otomobilinizin kapılarını açacak, kaybettiğiniz anahtarın yerine yine adresinizde anahtar uygulayacaktır.

 

Ankara ev ve oto çilingir firmamız, bunların yanı sıra oto araç kontak arızalarında da en kaliteli işçilikle en uygun fiyatları birleştirerek  sizlere hizmet verecektir.Ev Ve  Araç kapısı açtırmak için acemi bir çilingir ustasından hizmet aldığınızda evinizin ve aracınızın kapısına ve ya  gövde boyalarına hatta kilit tüplerine  hasar verebilir. Siz değerli müşterilerimizi nacizane uyarmak isteriz ki, ister  bizim firmamızdan hizmet alın ister diğer firmalardan ama  mutlaka uzman güvenilir bir çilingir ustası çağırdığınız dan emin olun.

Gelen usta ev kapınızın ya da aracınızın başında işe koyulmadan kendinizi rahat hissedene kadar işe nasıl başlayıp ne şekilde sonuçlandıracağı konusunda tüm sorularınızı sorup tatmin edici cevaplar almadan işe başlamasına müsade etmeyin. Siz de taktir edersiniz ki, uzman bir usta işe başlamadan önce, işin ne şekilde seyredeceğini ve nasıl sonuçlanacağını bilmesi gerekmektedir.

Ayrıca aracınızı yada ev kapınızı emanet edeceğiniz çilingir ustasının mutlaka bağlı bulunduğu Anahtarcılar Kilitçiler Ve Çilingirler Odasına kayıtlı olduğunu gösterir Çilingir Yetki Belgesini mutlaka görmelisiniz. 

Yorum Yok

Bir yorum yapın.