0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Sokullu Çilingir Anahtarcı 05376649919

Sokullu Çilingir Anahtarcı 05376649919

Ev,Oto,Kasa,Kapı Açma Ve Kilit Değişimi İçin
24 Saat Tıkla Ara;

03124795559  05376649919

Sokullu çilingir müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. Sokullu anahtarcının verdiği hizmetlerden bazıları kapı açma, göbek değiştirme, slot kolay anahtar ,oto çilingir,anahtar kopyalama,anahtar yedekleme,garaj kumanda kapıları açma,garaj kumanda kapıları kopyalamadır.

Sokullu çilingir bir İtalyan mucizesi olan dierre kapı kilitlerini ustalıkla açmaktadır.Aynı zamanda Ankara çelik kapı kilitleri için  tecrübeli elemanlarımız ile çilingir hizmeti vermekteyiz.

Sokullu anahtarcı oto çilingir hizmeti vermektedir.Verdiğimiz oto çilingir hizmeti içerisinde araca zarar vermeden araç kapısı açma, araç anahtarı kopyalama, araç anahtarı yedekleme,immobilizer sistem gibi hizmetler bulunmaktadır.

Sokullu anahtarcı oto çilingir hizmetinin yanı sıra kale kilit, yale kilit, yuma kilit, mul-t-lock firmalarının da özel yetkili satış servisidir. Sokullu çilingir güvenlik sitemleri olarak müşterilerine akıllı kilit ve stp kilit sitemlerini önrmektedir.

Akıllı kilit genellikle apartman güvenliğinde kullanılan uygun maliyetli her kesime hitap eden bir güvenlik sistemidir.

Stp kilit ise genellikle ev ve iş yerlerinin kapıları için kullanılan kapıları levye veya tornavida gibi araçlarla açılmasını engeller barel kilidin kırılmasını engelleyen uygun maliyetli bir güvenlik önlemidir.Sokulu Çilingir 7/24 hizmetinizdedir.Daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir yorum yapın.

TIKLA, ÇİLİNGİRİ HIZLI ARA >>