0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Stp Kilit Ankara

Stp Kilit Ankara

Kötü niyetli kişiler için 2010 yılında piyasaya sürülmüş  olan stp kilit oldukça etkili bir çözüm olarak öne çıkmıştır. Belki de günümüzde kötü niyetli kişilerin evlere yönelik eylemlerinin azaltmış olması, stp kilit sayesindedir. Artık bu kahraman kilit, ihtiyaç kalmadığından veya biraz tipsiz olduğundan unutuldu.

Bu yüzden stp kilit satış ve montaj hizmetimiz  sonlandırılmıştır. Artık bu kilidin marifetleri bir şey ifade etmiyor ama yine de okumak isterseniz işte aşağı da; STPowers Kilit, kilitlendiğinde diller 60 mm çıkarken kapı içinde 140 mm kadar uzun kalmaktadır. Hırsız veya kötü niyetli kimseler tarafından herhangi bir müdahaleden dolayı eğilme, bükülme ve parçalanması mümkün değildir.

Uzun ömürlü ve kullanımı pratiktir ve tek turla kilitlenip açılmaktadır.Karşıdan gelecek darbelere karşı, levye gibi aletlerle yapılacak kastırma ve bükülmelere karşı, barel (göbek silindiri) kırma ve diğer müdahalelere karşı STPowers güvenlik kilidi etkili ve caydırıcı tek kilit sistemidir.

Her iki tarafa 12 cm’ye kadar açılan 40 mm X 15 mm çelik dillerle güvenlik sağlar.Mevcut ahşap ve çelik kapılara monte edilir. Dışarıdan görüntü sadece şık bir anahtar yuvasıdır.

2 Yorumlar
  • Kemal Yilmaz
    Saat: 23:20h, 15 Ağustos

    Evime taktiginiz stp kilit ailemize güven veriyor teşekkürler

  • Admin
    Saat: 21:17h, 16 Ağustos

    İyi günlerde kullanmanız dileği ile..

Bir yorum yapın.