0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Tekay Kapı Hidroliği Ankara 03129116525

Tekay Kapı Hidroliği Ankara 03129116525

Değerli müşterilemiz; Firmamız sadece Ankara’ya Tekay hidrolik yayların satış ve montaj hizmetini vermektedir.Lütfen il dışından talepte bulunmayınız, bilgi almak amaçlı da olsa aramayınız! Firmamız Ankara’da Anahtarcı firması olup Tekay’ın, bayisi değildir ancak, tekay, karakoç ve kale hidrolik yayların ya da muadil markaların-ürünlerin komple hidrolik ve iç yay parçaları firmamızda mevcut olup bahsi geçen yayların doğru montajı konusunda uzman ustalara sahiptir.

Tüm yayların güncel fiyatları için buraya tıklayınız.  ekay Kapı Hidroliği hizmeti için 7/24 dokun ara,
Çilingir Ustası 30 Dk’da kapında!

Ankara Çankaya ve diğer ilçelerinde bina kapınızın Tekay Kapı hidroliği arızalandığında sizlere bir telefon kadar yakınız.Binanızın Tekay Kapı yayı sürekli çalışan bir parça olduğundan zamanla arıza verebilir, yağ akıtabilir, iç yay kısmı kırılabilir ya da gergi mandalı yerinden çıkarak işlevsiz hale gelebilir. İşte bu gibi sorunlardan biri ile karşılaştığınızda bizimle irtibata geçbilir, bigi ve hizmet alabilirsiniz.

 

Ankara Tekay Kapı Hidroliği Servisi..

 

 

Bina Kapı yayları çoğu zaman acemi ustalar ya da bina görevlileri ve yahutta bina sakinleri tarafından bilinçsizce montaj yapıldığı ve devamın da en sık karşılaştığımız kapının çok sert kapanmasına, vuruntulu çalışmasına sebebiyet vermektedir ki bu durum özellikle giriş katta oturan bina sakinlerinin korkulu rüya görmesine sebebiyet vermektedir.

 

 

Tekay Kapı Yayı genellikle halk dilinde Tekay kapı hidroliği ya da kapı iticisi olarak adlandırılmaktadır. Bina kapı hidroliği montajı yapılırken  bina kapısının rüzgarla teması  gözetlenerek en doğru yay, yani kaç numara yay takılacağına karar verilmelidir. Bu durum yayın doğru çalışması için en temel bilgidir.

Yorum Yok

Bir yorum yapın.