0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Yenikent Çilingir Anahtarcı 03129110214

Yenikent Çilingir Anahtarcı 03129110214

Ara Yardım İste

03129110214

Ankara Yenikent semtinde yaşayan değerli müşterimiz; Öncelikle Ankara’nın en geniş çilingir ağına sahip en uygun fiyat ile hizmet sunan çilingir firmamıza hoş geldiniz. Wep sitemizi ziyaret ettiğinize göre öyle tahmin ediyoruz ki kapı da kaldınız.

 

Şunu belirtmek isteriz ki, kapı da kalmış olmanız sizin için can sıkıcı bir durumdur fakat günün ve hayatınızın getirmiş olduğu olumsuzluklar, sitres ve buna bağlı olarak dalgınlık ile birlikte malesef çoğu insan kapı da kalıp çilingire ihtiyaç duymaktadır. Mağduriyetinizi kısa sürede gidermek için yenikent Çilingir 7/24 hizmetinizdedir.

 

Yenikent Anahtarcı servisimizden iletişim numaralarımız dan çilingir çağırdığınızda, ustamız 15 dakikada adresinize gelip öncelikle çilingir yetki belgesini size sunarak onay vermeniz durumunda kapıyı açmak için işe koyulacaktır.

Ustamız bir yandan kapı açma ile uğraşadursun, bizde bu arada isterseniz kapı açma esnasında oluşabilecek olası kilit değişimi ve maliyet konusunda biraz bilgi verelim.

 

 

KAPI AÇILIRKEN OLUŞABİLECEK MALİYETLER;

Tam olarak neden kapı da kaldınız? Anahtarınızı kapının arkasında yan dönmüş bir durumda kapıyı çekip kapatmış iseniz, ustamız her hangi bir parça değişimine gerek duymaksızın kapınıza zarar vermeden işlemi  tamamlayacaktır.

Kapıyı kilitleyip anahtarı kayıp mı ettiniz? Bu durumda ise kapınızı açmak için uğraşan ustamız direkt olarak mevcut barelin durumuna göre bilyalı yada yale maymuncuklar ile kapınızı açıyor olacaktır. Her ne kadar yale maymuncuk, barel içerisinde uç kırılma ihtimali  dışında barele zarar vermeyecek olsa da,  bilyalı maymuncukla yapılan açma işlemi özellikle kapınızda mult-lock veya kale 164 bne model barel var ise büyük ihtimalle  kilit bozulacak ve kapı açma ücretinin yanı sıra barel ücreti de sizden talep edilecektir.

 

 

Yine bazı durumlar için rozet parçalarının değişme olasılığı da olabilmektedir. Ustamız kapınıza yeni barel takarken taktığı barelin fabrika ambalajını huzurunuzda açarak barelin kaç adet orjinal anahtarı olduğu konusunda tarafınıza bilgi vermekle yükümlüdür.  Sizde taktir edersiniz ki anahtarlarınız dan bir takımını bile kaybettiyseniz zaten kilit değişimi güvenliğiniz açısından mutlaka gerekmektedir. Kapı açma işlemi tamamlandı mı? cevabınız evet ise ustamız ayrılmadan önce kendisinden bir kartvizit isteyiniz zira kapınızı açan kilidinizi değiştiren çilingirin bilgilerini güvenliğiniz açısından mutlaka muhafaza etmelisiniz.

 

 

Yenikent Çilingir Servisimiz sadece kapı açma işi ile uğraşmayıp, anahtar ile ilgili daha pek çok işi başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Yazı içeriğimizi buraya kadar okuduğunuza göre wep sitemize, dolayısı ile çilingir firmamıza ilgi gösteriyorsunuz demektir. Öyle ise, yaptığımız diğer işlerden kısaca bahsetmeye devam edelim;

YENİKENT OTO ÇİLİNGİR;

Yenikent oto çilingir servisimiz, oto kapısı açma, yüksek güvenlikli oto kapısı açma, kaybettiğiniz aracınıza sıfırdan anahtar uygulama, immobilizer li oto anahtar yapımı, ve oto kontak arızalarının giderilmesinden tutun da beyin arızalarına kadar her konuda destek sağlamaktadır. Yenikent oto anahtarcı servisimiz ile aracınıza işlem sırasında hasarsızlık garantisi veren çilingir firması olarak güvende olduğunuzu lütfen unutmayınız.

 

 

YENİKENT KASA ÇİLİNGİR;

Yenikent kasa çilingir servisimiz, kasa açma konusunda sertifikalı ustaları ile profesyonel hizmet sunmaktadır.Para kasanızın anahtarını kaybettiğiniz de firmamızdan çilingir çağırmanız akabinde ustamız sizden öncelikle kasanın resmini isteyecek ve böylelikle açacağı kasayı görüp size iş sürecini ve fiyatını bildirip kabul etmeniz durumunda adresinize gelerek işe koyulacaktır. Şunu unutmamanız gerekir ki kasa açma işlemi güvenlik konusunda hassas bir durum oluşturduğundan ustamıza kasanın size ait olduğunu ıspatlayıp devamında hazırlanacak tutanağı imzalamanz gerekmektedir.  Aksi halde ustamız hizmet vermekten vazgeçme hakkını saklı tutar.

 

 

YENİKENT KAPI HİDROLİĞİ;

Yazımızın üst kısımlarında sadece çilingir işi ile uğraşmadığımızı söylemiştik. İşte yaptığımız işlerden biri de, bina kapılarınızın olmazsa olmazı kapı hidrolikleridir. Değerli müşterimiz; Binanızın kapı yayı arızalı mı? O halde kapı yayları arızası konusunda biraz detaya inerek sizi bilgilendirelim;

Kapı yayları genellikle halk dilinde topuz yay e yassı yay olarak adlandırılır. Yassı yay arızasının parça değişimi mümkün olmadığından yenisi ile değişimi yapılır. Topuz yaylar da ise sık rastlanılan iç yay kırılması, sadece iç yayın değişimi yapılarak arızası giderilir.

 

 

Topuz yaylarda ayrıca gergi mandalı yerinden çıkmış da olabilir. Bu durumda sadece gergi mandalı yeniden kurularak da arızası giderilebilir ve böylelikle her hangi bir parça değişimi gerekmez. Topuz ve yassı yaylarda yaz kış ayarları da vardır. Son yıllarda bina kapılarına yapılan akıllı kilitler kapı yaylarının yükünü büyük ölçüde hafiflettiğinden çok gerek duyulmasa da hava sıcaklığının -10 derecelere düştüğü durumlarda ayar vidasını sola, hava sıcaklığının 10 derecelere çıktığı durumlarda ise ayar vidasını sağa çevirmek sureti ile mevsim ayarı yapabilirsiniz.(bu işlem için usta çağırıp ücret ödemenize gerek yoktur, bunu kendi imkanlarınızla  bir alyan anahtar yardımı ile yapabilirsiniz)

 

 

YENİKENT AKILLI KİLİT;

Yenikent Akıllı kilit, genellikle bina kapılarına uygulanan bir sistem olmak la başlıca amacı, kapının açık kalmaması ve sessiz çalışıp giriş katta oturan daire sakinlerini rahatsız etmemeye odaklanarak tasarlanmış bir kilittir. Ayrıca anahtarsız göster geç ile de rahat kullanım sağladığı gibi, daha çok yaşlı insanlarımıza yönelik bir kolaylık olarak üretilmiştir. Akıllı kilit konusunda firmamızı arayarak daha detaylı bilgi ve fiyat alarak servis isteyebilirsiniz.

 

 

KİLİT MARKALARIMIZ;

Yenikent Çilingir servisimiz,  Dünyanın ve  Türkiye’mizin en kaliteli ürünleri ile hizmet vermektedir. Kullandığımız kilit markaları şu şekildedir; Mult-lock, Multlock İntegrator, Kale, Yuma,Tursan, Stp Kilit Masterlock, Ankara Çelik Kapı Kilitleri Dierra, İto, Daf, Fors, Yale ve Hok.

 

 

YENİKENT ÇİLİNGİR KİMDİR?

Yenikent Çilingir, Ankara’nın tüm semtlerine yıllardır hizmet veren, Ankara Anahtarcılar Kilitçiler Ve Çilingirler Odasının 0479 No’lu üyesi ve Seğmenler vergi dairesinin 8350601454 no’lu vergi mükellefi yerel bir çilingir firmasıdır. Firma Yetkilisi: Murat Tekin

 

yenikent cilingir, yenikent oto çilingir, Ankara yenikent cilingir, cilingir yenikent, yenikent anahtarcı.

Yorum Yok

Bir yorum yapın.

TIKLA, ÇİLİNGİRİ HIZLI ARA >>