0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Yenimahalle Şentepe Çilingir Anahtarcı 03129110350

Yenimahalle Şentepe Çilingir Anahtarcı 03129110350

 

Yenimahalle’nin zirvesi en tepesinde, Şentepe’de kapı açtırmak için işini en doğru yapan bir çilingir firmasını ziyaret etmiş bulunuyorsunuz. Değerli müşterimiz; Çilingir firmamızdan hizmet almadan önce buradan yetki belgemizi görebilirsiniz.Ankara’nın yerli çilingir firması olarak uzman ekibimiz ile 7/24 güvenli çilingir hizmeti veriyoruz.

 

Önemli Not: Yetki belgesi gösteremeyen sözde çilingirlerden,Ankara Anahtarcılar Kilitçiler ve Çilingirler odasına üye olmayan, devlete vergisini ödemeyen kişilerden  güvenliğiniz için lütfen hizmet almayınız. Yenimahalle Şentepe Çilingir, Ankara Anahtarcılar Kilitçiler ve Çilingirler odasının 0676 no’lu üyesi olmakla güvenilirdir.

 

Yenimahalle Şentepe Çilingir sertifikalı bir çilingir firmasıdır.Aynı zamanda her gün yenilenen teknolojiye ayak uydurarak her geçen gün kendini yenilemektedir. Yenimalle Şentepe anahtarcı aynı zamanda kale kilit, yale kilit, yuma kilit, masterlock kilit, mul-t-lock kilit sistemlerinin özel yetkili satış, bakım,montaj  servisidir. Yenimahalle Şentepe Anahtarcı 7/24 hizmetinizdedir.

Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.