0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Yuva Köyü Çilingir Anahtarcı 03129110926

Yuva Köyü Çilingir Anahtarcı 03129110926

 

 

 

Yuva Köyü Çilingir Anahtarcı

Otomatik kapıların çoğalması ile meslek erbabı olan çilingirler eskisi kadar rağbet görememektedir. Fakat yine de özellikle köy ve eski mahallelerde halen kapı kilit sorunları devam etmektedir. İnsanlar bu tip durumlar sebebiyle en eski mesleklerden biri olan çilingirlere ihtiyaç duyarlar. İnsanların çilingirlere ihtiyaç duyma sebepleri şunlardır:

–          İnsanlar, dışarı çıkarken anahtarı evde unutmuş olabilirler,
–          Kilitlerde hava şartları sebebiyle donma gerçekleşmiş olabilir,
–          Kilit pimleri sıkışmış olabilir,
–          Anahtarlar kilit içerisinde kalmış olabilir,
–          Kişilerin ev anahtarları kırılmış ya da körelmiş olabilir.
Ankara Anahtarcılar Kilitçiler ve Çilingirler odasına bağlı 0479 üye numarasına sahip Tekin Çilingir, Ankara ilindeki pek çok bölgede hizmet vermektedir. Bu bölgelerden biri de Yenimahalle ilçesine bağlı olan Yuva Köyü’dür. Yuva Köyü çilingir hizmeti veren Tekin Çilingir, birden fazla anahtar, kilit firması ve çilingir ustası ile ortak çalışmaktadır. Müşteri güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan firma, Yuva Köyü çilingir anahtarcı ihtiyacını da karşılamaktadır.

 

 

Yuva Köyü Anahtarcı Ustalık Belgeleri

Kişilerin, evlerindeki kilit ve anahtar sorunlarını çözmek için dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu önemli noktaların temeli kişi güvenlik ve mahremiyetine dayanmaktadır. Yuva köyü sakinlerinin de yaşama ihtimalleri bulunan kilit ve anahtar sorunlarında dikkat etmesi gereken güvenlik noktaları bulunmaktadır.

 

Tekin Çilingir, Yuva köyü anahtarcı ihtiyacını karşılamak için her türlü belgeye sahiptir. Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na bağlı, Ankara Anahtarcılar Kilitçiler Çilingirler Derneği’ne kayıtlı bir firmadır. Bunun yanında firma çalışanları da Milli Eğitim Bakanlığı’nın açmış olduğu meslek kurslarına katılıp ustalık ve kalfalık belgelerini almış çalışanlardır. Tekin Çilingir, Yuva köyü halkının güvenliği ve mahremiyeti için her türü anahtar, kilit ve çilingir işlerini gerçekleştirmektedir.

 

Yuva Köyü Çilingir İletişim

Tekin Çilingir, Ankara içerisinde yaklaşık 2000 senesinden beri hizmetlerini sürdürmektedir. İşe önce bir mahallede başlayan firma, şu an Ankara’nın her bölgesine kilit, anahtar ve çilingir hizmeti vermektedir. Verdiği kaliteli ve güvenli hizmetin yanında Tekin Çilingir firmasının, Yuva köyü çilingir fiyatları da oldukça ekonomiktir. Kilit ya da anahtarda yaşanan sıkıntıya göre ücret değişiklik göstermektedir. Ek olarak firma, yasalarla belirlenmiş ücret aralığında fiyat vermek zorundadır.

 

Yuva köyü sakinleri, Tekin Çilingir’in internet sitesinde bulunan numaralar üzerinden firma ile iletişim sağlayabilirler. Firma, hizmetlerine ek olarak gece nöbetçi çilingir uygulamasına sahiptir. Tekin Çilingir, 7 gün 24 saat kişilerin kilit ve anahtar ihtiyacını karşılamaktadır. Firmanın ana merkezi Çankaya’da bulunmaktadır ve Yuva köyüne en yakın anlaşmalı olduğu çilingir ustaları ile çalışmaktadır.
Firma üzerinden yapılacak tüm görüşmeler santral tarafından gerçekleştirilmektedir. Müşteriler, çilingir ustası ile ilgili dilek, istek ya da şikayetlerini iş bitimi sonrası yine santral ile görüşerek dile getirebilmektedirler. Tekin Çilingir, kilit, anahtar ve çilingir hizmeti ile Yuva köyü sakinlerinin kapı güvenliğine katkı sağlamaktadır.

Etiketler:
Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.