0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Ahlatlıbel Mahallesi En Yakın Çilingir 05376649919

Sarayda Çilingir

Ahlatlıbel Mahallesi En Yakın Çilingir 05376649919

Ankara’nın En müthiş semtlerinden biri  konumunda bulunan Ahlatlıbel Mahallesi sakinleri çilingire ihtiyaç duyduklarında firmamızı arayabilir, kısa sürede hizmet alabilirler. Öyle ki ahlatlıbel ile dikmen kavşağı 10 dakika mesafede bulunmakta olup bu bölgeye dikmen kavşağı yakını olan 989 caddeden hizmet sunmaktayız. Ahlatlıbel Çilingir Servisi kapı açma işleminin yanı sıra barel değişimi hizmetini de güvenli bir şekilde sunmaktadır. Özellikle kilit değişimi konusunda güvenden kastımız şudur ki, mutlaka kayıtlı yetki belgeli bir çilingirden hizmet alınmalıdır. Bu vesile ile firmamızın Ankara Anahtarcılar odasına 0479 no ile kayıtlı bir firma olduğu hususunu bilgilerinize sunarız.

Ahlatlıbel mahallesi çilingir servisi oto çilingir hizmetini de garantili bir şekilde sunmaktadır. Oto kapısı açımı titizlikle yapılması gereken bir işlemdir, şöyle ki; Oto’nunuz kapısına özel olarak üretilmiş hava yastığı yerleştirildikten sonra  kapı kenarında her hangi bir çizik oluşmaması için koruyucu malzemeler tarafımızdan kullanılmaktadır.

Çilingir firmamız, sizlerden aldığı güven doğrultusunda çilingir talepleri ile kısa sürede  Ankara çilingir ağı oluşturan büyük bir firma haline bürünmüştür.  Bütün bu oluşum siz değerli müşterilerimiz sayesinde cereyan etmiştir.Bu nedenle artık büyük bir sermaye içerisinde bulunan firmamız her zaman uyguladığı ‘memnun edilmiş bir müşterinin on  müşteri daha getireceği, memnun edilememiş bir müşterinin ise yüz müşteriyi götüreceği hususuna azami ölçüde dikkat etmektedir. Firmamız kazanılmış bir müşteriyi daima tutmak için mesleğe başladığı ilk günler gibi heyecanla işini en iyi şekilde  yapmaya devam etmektedir.

 

Ahlatıbel Mahallesi Çilingir Firma Yetkilisi; Murat Tekin

Yorum Yok

Bir yorum yapın.

TIKLA, ÇİLİNGİRİ HIZLI ARA >>