0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Çakırlar Çilingir Anahtarcı 03129110926

Çakırlar Çilingir Anahtarcı 03129110926

 

 

Çakırlar çilingir  Batıkent civarında yıllardan beri süregelen tecrübeler ile müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. Çakırlar çilingir, güvenlik hizmeti olarak akıllı kilit ve stp kilit hizmet vermektedir. Stp kilit ve akıllı kilidi biraz açıklamak gerekirse öncelikle akıllı kilit aparman kapı kilitlerinde kullanılması tercih edilen ve bir çok opsiyon ile kullanımı kolay ve güvenlik açısından gayet uygun bir sistemdir. Stp kilit ise genellikle ev kapıları için önlem olarak takılır.

 

Stp kilit kapınızın tornavida ve levye gibi araçlarla açılmasını engeller barel koruyucu rozet ise barelin yani halk dilinde göbeğin kırılmasını engelleyen koruyucudur. Stp kilit ilgili daha detaylı bilgi için buraya bakınız.  Batıkentde Çakırlar çilingir, ürünleri ile güvenliğinize önem vermektedir. Dierre kapı kilit ve Ankara çelik kapı kilitlerini kasaya hasar vermeden açmaktadır.

Çakırlar

Çakırlar Anahtarcı

Çakırlar anahtarcı kale kilit,yale kilit ve yuma kilit firmalarının kilitlerinini bulunduruyor. Çakırlar oto çilingir hizmeti ile her marka araç ve her modele oto çilingir hizmeti vermekteyiz.Oto çilingir ile oto anahtar kopyalama ve yedekleme,oto kumanda kopyalama yedekleme hizmetleri vermekteyiz. Çakırlar çilingir 7/24 günün her saati hizmetinizdedir.Hızlı servis ile müşterilerimizi mağdur olmaktan kurtarmaktayız. Çakırlar çilingir,  Kasa Açma işinde de bilgili uzman kadrosu ile hizmetinizdedir.

Güvenli bir şekilde kasa açtırmak için buradan bilgi alabilirsiniz. çakırlar çilingir çakırlar anahtarcı, çakırlar oto çilingir, çakırlar oto anahtarcı, çakırlar kasa çilingir, çakırlar nöbetçi çilingir, batıkent çakırlar çilingir, bener çarşısı çilingir ankara çakırlar çilingir

Yorum Yok

Bir yorum yapın.