0537 664 99 19 TIKLA ARA
 

Sinpaş Altın Oran Çilingir Anahtarcı 05376649919

Sinpaş Altın Oran Çilingir Anahtarcı 05376649919

Dükkanımız çok yakında! buraya tıklayarak  görüntüleyebilirsiniz>>

 

Sur kapılarınız için uzman bir çilingir çağırdığınızdan emin olunuz. Yetki belgelerimiz için buraya bakınız. En yakın, en kaliteli hizmet için buradayız. Sinpaş Altın Oran Çilingir, Ankara’nın oran bölgesinde hizmet vermektedir. Sinpaş çilingir, Tekin Çilingir kapsamında müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, her geçen gün değişen teknolojiye ayak uydurup, müşterilerine en kaliteli ve güvenli hizmeti vermektedir.

 

 

Sinpaş Altın Oran çilingirin verdiği hizmetlerden bazıları kapı açma, göbek değişimi , slot kolay anahtar , anahtar yedekleme, anahtar ve chip kopyalamadır.  İşyerimiz aynı zamanda kale kilit, yuma kilit, yale kilit, mul-t-lock kilit firmalarının ürettiği kilitlerin satışını yapıyor. Oran Sinpaş çilingir sertifikalı bir çilingir olmakla beraber çoğu çilingirin açamadığı bir italyan mucizesi olan dierre ve sur kapı kilitlerini kasaya hasar vermeden açmaktadır. Çilingir firmamız, Ankara çelik kapı kilitlerini de aynı şekilde kasaya hasar vermeden açabilen donanıma sahiptir.

 

 

Oran çilingir oto çilingir hizmeti de vermektedir. Verdiğimiz oto çilingir hizmetleri, oto anahtar kopyalama, oto anahtar yedekleme, oto kumanda yedekleme, oto kumanda kopyalama ve oto kontak tamirleridir. Yine, verdiğimiz oto çilingir hizmeti ile immobilizer sistem üzerine çalışmalar yapmaktayız. Sinpaş Oran çilingir 7/24 günün her saati hizmetinizdedir. Acil çilingir hizmeti ve daha fazlası için  için arayabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir yorum yapın.